Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
propan600

TP i SL --> jak ustawić

Witam!!

Mam problem z ustawianiem TP i SL ---> nigdy nie wiem na jakim poziomie ....

Może jakaś rada jak to robić, jakie stosujecie systemy w celu zrobienia tego...??

Dukascopy Bank - forex  forum i opinie
http://www.forum.traderteam.pl/viewtopic.php?t=70 < zacznij od mojego posta na początek napewno, chodz raczej wszystko z tamtąd powinienes wiedziec ;) a co do szczegółowych ustawień TP i SL czy ew. trailing SL, sądze iż to zależy od analizy wykresów ale pozwole się tu wypowiedziec duzo bardziej doswiadczonym traderom ;) Edytowano przez Gość

http://www.traderteam.pl/forum/viewtopic.php?t=70 < zacznij od mojego posta na początek napewno, chodz raczej wszystko z tamtąd powinienes wiedziec ;) a co do szczegółowych ustawień TP i SL czy ew. trailing SL, sądze iż to zależy od analizy wykresów ale pozwole się tu wypowiedziec duzo bardziej doswiadczonym traderom ;)

No właśnie chciałbym coś więcej wiedzieć na ten temat :)

Najprostszym sposobem jest tutaj określenie stałej wartości wyrażonej w pipsach, bądź w kwocie jaką jesteśmy w stanie przeznaczyć na jednorazową stratę w postaci SL.

Następnym znanym sposobem jest ustawianie SL/TP nad/pod wsparciami/oporami :mrgreen:

Tutaj dochodzi jeszcze możliwość ustalenia "1% ryzyka na pozycję", ale ten temat postaram się już opisać w osobnym temacie.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się