Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Jobfinder

[oferta pracy] Specjalista ds. Operacyjnych-Rynki Kapitałowe

Recommended Posts

Nasz Klient to międzynarodowa firma księgowa świadcząca dla instytucji finansowych najwyższej jakości specjalistyczne usługi księgowe. Dopełnieniem świadczonych przez firmę usług jest pełna obsługa księgowa i płacowo-kadrowa towarzystw funduszy inwestycyjnych oraz spółek celowych prawa handlowego. Z uwagi na prężny rozwój do swojego zespołu zlokalizowanego w Warszawie – Mokotów poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Operacyjnych (Specjalista ds. Rozliczeń) - Rynek Kapitałowy

Nr ref: WSK11OFSO

Miejsce pracy: Warszawa-Mokotów

Zakres obowiązków:

Definiowanie instrumentów finansowych i operacji korporacyjnych,

Przygotowywanie cen do wyceny funduszy i portfeli,

Weryfikacja zgodności brokerskich potwierdzeń zawarcia transakcji ze zleceniami Klienta,

Wyjaśnianie rozbieżności występujących między potwierdzeniami transakcji a zleceniami,

Aktualizacja rejestru transakcji,

Monitorowanie statusu instrukcji rozliczeniowych,

Przekazywanie do klienta/brokerów/depozytariuszy informacji wymaganych do płynnego rozliczenia zawartych przez Klienta transakcji,

Prowadzenie projekcji i weryfikacji stanu środków pieniężnych Klientów,

Wykonywanie przelewów w imieniu Klientów,

Przygotowywanie raportów dla Klientów.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe (Ekonomia, Finanse),

Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (minimum 1 rok),

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

Wiedza na temat konstrukcji i funkcjonowania różnych instrumentów finansowych,

Wiedzy z zakresu rozliczeń transakcji i pożytków z papierów wartościowych,

Umiejętności analityczne,

Bardzo dobra organizacja pracy,

Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

Możliwość stałego zwiększania wiedzy poprzez szkolenia,

Szansę pogłębienia wiedzy związanej z rynkami kapitałowymi i instrumentami finansowymi,

Stabilne warunki zatrudnieni.

Zainteresowane osoby ofertą prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres s.kublik@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w wiadomości numeru referencyjnego oferty WSK11OFSO

Prośba o dodanie klauzuli w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)

Edytowano przez Gość

Link to postu

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

  • Utwórz nowe...