Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

jarek

AT a zawirowania

Recommended Posts

Czy nie macie wrażenia, że aktualnie lepiej dać sobie spokój z AT i przeczekać ? Rynek jest tak wyczulony, że można tylko ręce rozłożyć lub po prostu ryzykować na maksa. Może jednak się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AT jest zawsze dobra. Po prostu niektóre strategie wykorzystujące dane elementy AT mogą nie sprawdzać się w określonych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tu wyczytałam, to większość doświadczonych traderów poleca dobrze opanować zagadnienia AT, a przynajmniej w stopniu, który pozwala je wykorzystać w dopracowaniu własnej strategii. Dla osób, które często poddają się złym emocjom AT jest szczególnie pomocna. Tak jak tu wspomniano, AT przydaje się zawsze. Forex jest bardzo dynamicznym rynkiem, ale jego techniczne aspekty wciąż mają te same podstawy, nie uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AT:

To, że większość coś poleca nie zawsze może okazać się przydatne. Warto zauważyć, że na rynkach kapitałowych najczęściej większość się myli. Odnosi sukcesy tylko 10% inwestorów na akcyjnych oraz 5% na Forex. Nie zgadzam się z Tobą, że AT przydaje się zawsze. Można spekulować na Forex z pominięciem AT i AF. Trzy lata temu doszedłem do wniosku, że sukces na Forex zależy jedynie od unikatowości własnego systemu inwestycyjnego, ponieważ dużo łatwiej ograć inne systemy które w 99% opierają się na AT oraz AF. Od dwóch lat porzuciłem również ustawianie SL, ponieważ niepotrzebnie realizował stratne pozycje, które wcześniej czy później przeradzają się w zyskowne.

A zawirowania:

Jeśli chodzi o zawirowania to czym częstsze tym większe zyski, ponieważ w trendach bocznych zarabia się niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...