Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

konta.lokaty

Program partnerski Plus 500

Recommended Posts

Korzystaliście może z programu partnerskiego PLUS 500, który umożliwia polecanie nowych użytkowników i zarabianie pieniędzy? Oferują w tym zakresie niezwykle atrakcyjne stawki, jestem jednak ciekaw czy w ogóle wypłacają te wynagrodzenie... Czy ktoś z Was zarobił już na tym jakieś pieniądze? Podzielcie się proszę swoimi doświadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1-2 lata temu było dość głośno o plus500 w TV i Internecie, jednak w negatywnym wydźwięku, dlatego ja osobiście nigdy nie nawiąże z nimi współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo się oczytałem za i przeciw Plus 500 ale postanowiłem zaryzykować

wpłaciłem 2000zł

po miesiącu zarobiłem 511,14zł

dostałem bonus w wysokości 625 zł (zalogowanie 75 wpłata pieniędzy 500zł potwierdzenie adresu 50zł)

i wczoraj wypłaciłem - Pieniądze jeszcze nie doszły ale podobno wyszły jak będą dam znać

PS. Łatwo idzie zarobić i szybko stracić ale jak dostane pieniądze gram dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ktorzy probowali swoich sil na plus500

myslalam, ze mnie nie dotycza ostrzezenia innych, ktorzy zostali w jakis sposob naciagnieci przez ta platforme. Niestety...

Nie bede tu opisywac wszystkiego. Jedno co mnie uderzylo, to bardzo duzy spadek kursow... Jesli juz zakupisz czegos wiecej to kurs na platformie plus500 baaardzo rozni sie od kursow na innych platformach.

Sprawdzilam to dokladnie!!! Oni manipuluja kursami!

Jesli ktos zauwazyl cos podobnego, prosze o kontakt

Jestem ciekawa jak z wyplata pieniedzy, bo jestem "w trakcie". Bardzo czesto wtedy zawieszala sie platforma i nie bylo do niej dostepu. Na poczatku oczywiscie bylo kolorowo i super :(

Jestem "w plecy" na ponad 2 tys. zl.

Pozdrawiam

Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

beasol123 wklej porównanie wykresu z plus500 oraz wykresu z innej platformy, bo tak to każdy może mówić, że są rozbieżności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beasol123 wklej porównanie wykresu z plus500 oraz wykresu z innej platformy, bo tak to każdy może mówić, że są rozbieżności.

tak to ja nie potrafię

ale...

na Plus500 kurs Gazu Ziemnego wynosił o godz. 17:40 dn. 14.11. 2011r. 3,476 USD / MMMBtu

a np na onet online kurs o tej samej godz. i w tym samym dniu wynosił: 3,60 USD / MMBtu

Co o tym sądzisz?

Nie mądrzę się, bo być może nie mam racji, ale wszystko na to niestety wskazuje.

Kursy innych surowców, których nie "zakupiłam" prawie nie różniły się od kursów na Plus500 od onetu. To chyba coś znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beasol123 wklej porównanie wykresu z plus500 oraz wykresu z innej platformy, bo tak to każdy może mówić, że są rozbieżności.

http://gielda.onet.pl/gaz-ziemny,41920, ... ce-wykresy

kurs nie zszedł 15.11.2011 poniżej 3,50 USD / MMBtu

a po ile jest na Plus500??? po 3,404 w opcji "sprzedaj"

Na koniec sesji zaobserwowałam coś ciekawego, zrzuciłam prtsc tak na pamiątkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie porównuj kwotowań z Onetu, bo kto wie skąd oni je biorą. Kieruj się kursami podawanymi przez giełdy towarowe z kontraktami futures lub innych brokerów oferujących ten instrument.

U mnie najniższym kursem w dniu 15.11.2011 jest 3.389 o 19:45 czasu polskiego. Kontrakt grudniowy 2011.

edit:

Widzę, że była też mowa o 14.11.2011 i godzinie 17:40. Mniej więcej również kurs zgadza się z tym u drugiego brokera więc pretensje należałoby mieć do Onetu...

...Co nie znaczy, że polecam tego brokera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

beasol123

tak gram dalej wpłaciłem 1 tys wypłaciłem 1,5 tys bez problemu (potrzebowałem spłacić długi z karty kredytowej)

wczoraj znowu wpłaciłem tys mam narazie 1,1 tys

Jak narazie jestem zadowolony z Plus500 moje gadu jak by ktoś chciał pogadać gg10201055 bo rzadko tutaj wchodzę

--------------------------------------------------------------------------

http://audiobookebook.nextore.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TO MANIPULACJA!!!

Dziś wygasała data ważności na gaz ziemny. Wiadomo... strata bo ostatnio strasznie spadł - na plus500

Po zlikwidowaniu moich kontraktow - strata ... i nagle baaardzo szybko gaz odzyskał kurs do porównywalnego chocby na onetcie!!!

U mnie (na plus500)dziś najniższy kurs gazu ziemnego wynosił 3,453/MMBtu.

Sprawdzcie prosze ile wyniosl najnizszy kurs w dn. 25.11.2011r.

Na forsal i forex, onet wszedzie wyzej niz na plus500

Moze ktos sie wypowie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kontrakty terminowe (w tym czasem CFD, które są o nie oparte) na towary mają swoje daty wygaśnięcia - to wszystko powinno być opisane w specyfikacji instrumentów finansowych wraz z tymi datami lub broker powinien o nich powiadamiać. Następnie jest rolowanie i nowa seria kontraktów, czyli de facto nowy instrument więc ceny mogą się różnić.

Teraz są dwa scenariusze:

1) broker roluje pozycję na nową serię i uwzględnia różnicę w kursie np. w punktach swapowych pozycji

2) broker zamyka pozycje na starej serii i klient zostaje bez pozycji.

Jeszcze raz napiszę - nie polecam śledzić kwotowań na onecie czy innych portalach. Bardzo często są niedokładne. Zalecam śledzić daną serię kontraktó i jej kwotowania na stronie danej giełdy lub innej platformy inwestycyjnej z kwotowaniami live (może być demo). Proszę pamiętać o zgodności serii kontraktów (lub cfd).

U mnie w dniu dzisiejszym najniższy kurs wynosił 3.477 - seria kontraktów grudniowych, która wygasła. Najniższe kwotowanie z kontraktów styczniowych - 3.563. Nie zamierzam tłumaczyć brokera, bo co mi po tym. Nawet mam o nich bardzo marne zdanie ale warto zdawać sobie z kilku technicznych spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...