Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

REALTEAM

Jaką platformę wybrać dla surowców

Recommended Posts

Czy ktoś z Was mógłby mi pomóc w wyborze najlepszej platformy lub brokera do gry surowcami.

Przepraszam szanownych forumowiczów jeśli powtarzam temat - jestem tu początkujący - wiem że podobne tematy już były lecz ja zamierzam grac surowcami i wiele z wymienionych platworm nie zawierała zbyt wiele surowców.

Chciałem grać bawełną, cukrem, olejami itd.

Próbowałem kilka kont demo - min.

- plus500 (lecz ma złe opinie)

- XTB - mało surowców

- trading212 - mało surowców

warunkiem na pewno jest język polski

minimalna wpłata

i uczciwośc brokera

Bardzo dziękuję za odpowiedzi a jeśłi powtórzyłem temat to bardzo przepraszam

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nie będzie łatwo Ci coś polecić... Znam kilku brokerów oferujących wiele surowców (Saxo Bank, GFT) ale ich platformy są dobijające, a przy okazji opłaty niemałe. Kolejnym problemem jest minimalny depozyt. Nawet jeśli broker nie wymaga dużego to grając na surowcach będziesz go potrzebował. Mało któy broker oferuje nieduży wolumen transakcyjny dla tych instrumentów.

Jeśli jednak interesują Cię same metale to zdecydowanie polecam Dukascopy. Czemu? Rynek ECN, konkurencyjna prowizja i co najlepsze, handel z dźwignią 1:100 już od jednej uncji na złocie i srebrze. To powoduje, że wystarczy do handlu mały kapitał, a jednocześnie nie mamy problemu z handlem czy brokerem. Jak dla mnie przełom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o handel na surowcach to zdecydowanie platforma Dif Broker.

Ma kontrakty terminowe, około 30 surowców

oraz kontrakty CFD 15 surowców.

Także bogata i atrakcyjna platforma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...