Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

emilforex

Blog o platformie Plus500 275zł na granie

Recommended Posts

Witam,

Jestem nowym użytkownikiem forum.

Chciałbym się pochwalić swoim blogiem odnośnie platformy Plus500.

Na moim blogu widnieją wszelkie informacje na temat tej platformy.

Ciągle zbieram nowe opinie i treści na temat Plus500 aby ułatwić życie innym i oszczędzić im zbędnego szukania.

Na Plus500 jestem już dłuższy czas i wiem o nich sporo, jednak wciąż zdobywam nowe informacje które umieszczam na blogu.Chcę się nimi dzielić z innymi.

U mnie na blogu dowiesz się jak grać na tej platformie.Osobiście pomagam w grze.

Dodatkowo na platformie dostajemy 75zł na start.

Tylko i wyłącznie u mnie otrzymasz zwrot pierwszej wpłaty na giełdę w wysokości 200zł.

Transakcji dokonujemy poprzez Allegro.pl aby uniknąć oszustw.

Zapraszam na mojego bloga:

http://gieldaplus500.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, witaj. Wybacz ale muszę napisać...

http://gieldaplus500.blogspot.com/2011/ ... l#comments

To żadna podstawa zwiększająca wiarygodność. Portal ten nie reklamuje danej firmy tylko ma na swojej stronie reklamy Google, które działają na takiej zasadzie, że wyświetlają banery firm związanych z tematyką stron na które wcześniej wchodziłeś (dzięki temu reklama jest skuteczniejsza, a właściciel strony zarabia jak w nią klikniesz). Ja np. teraz wszedłem i mam zupełnie innego brokera ;). Faktem jest, że Plus dużo zainwestował w taką formę reklamy dlatego często można się gdzieś na nich natknąć ale to absolutnie nic nie znaczy.

Nie traktuj tego jako atak i nie chcę Ci robić pod górkę ale siedzę w temacie ponad 5 lat i nie twierdzę, że broker jest oszustem. Jedynie, że ma marną opinię, ofertę i platformę... Po prostu jest masa firm na rynku, które są lepsze. A kilka zł na początek... No cóż, można się chwilę pobawić. Jak na demie.

Możesz też popracować nad czytelnością strony. Tak czy inaczej, strzelam, że jesteś młody i cieszę się, że coś robisz ;). Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam 18 lat,giełdą Plus500 interesuję się od dłuższego czasu.Faktycznie z tą reklamą jest tak że wyświetla się to co wcześniej odwiedzałeś,ale ten ktoś( Plus500) musi jednak wykupić tą reklamę w Google.Więc chcąc coś reklamować muszą być wiarygodni,i to chciałem własnie przekazać.

Bonus dla zabawy--tak

Ale bonus dla lepszego startu brzmi lepiej,każdy przed pierwszym zagraniem na giełdzie ma obawy czy poradzi sobie z grą i mają wątpliwości czy wpłacać pieniądze (demo to nie to samo bo tam się niczym nie przejmujesz ani nie myślisz) ,dlatego dobrze mieć te 75zł na start.

Dodatkowo ja zwracam 200zł po dokonaniu pierwszej wpłaty.

Czyli jeżeli ktoś wpłaci 200zł to można uznać że gra za bonus 275zł a to już jest spora kwota i można z niej coś ciekawego ugrać.

Co do przejrzystości strony----to jest blog,nie można tu za dużo korygować,można wnosić lekkie poprawki i staram się to robić na bieżąco tak aby to miało ręce i nogi.

Dziękuję za uwagę i zapraszam na bloga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ten ktoś( Plus500) musi jednak wykupić tą reklamę w Google.Więc chcąc coś reklamować muszą być wiarygodni,i to chciałem własnie przekazać.

Reklamowanie się w google nie świadczy o wiarygodności, bo wystarczy tylko przestrzegać regulaminu google i wpłacić min. 40zł na reklamy.

A odnośnie samego bloga, to kolorystycznie i wizualnie jest straszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nemesis mnie uprzedził jeśli chodzi o "wiarygodność".

Ale bonus dla lepszego startu brzmi lepiej,każdy przed pierwszym zagraniem na giełdzie ma obawy czy poradzi sobie z grą i mają wątpliwości czy wpłacać pieniądze (demo to nie to samo bo tam się niczym nie przejmujesz ani nie myślisz) ,dlatego dobrze mieć te 75zł na start.

Niestety rzeczywistość jest trochę bardziej brutalna. By dowiedzieć się czy sobie poradzimy z grą musimy wpłacić własne środki i "odczuć" ich wartość. Jeśli ktoś nam je daje i jest to stosunkowo niewielka kwota to podświadomie potraktujemy to de facto jako demo. A to nic nie zmienia, bo demo jest wszędzie i nie działają tam emocje, które występują jedynie w warunkach realnych, gdzie odczuwamy chciwość i strach przed utratą własnych, ciężko zarobionych pieniędzy.

Zastanawia mnie też aspekt prawny odnośnie "zwrotów". Fakt, na małą skalę i krótką metę można sobie radzić za pomocą Allegro ale potem może być problem i nie tylko z obsługą tego ale również z fiskusem. Przemyśl to lepiej dokładnie, bo po co mieć później problemy.

Ale przejrzystość znacznie poprawiona ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za przejrzystość, przejrzałem jeszcze raz wszystkie aspekty i stwierdziłem że teraz wygląda to znacznie lepiej.

Co do allegro.Czymś muszę zachęcić ludzi.Jeżeli znacie jakieś miejsce bezpiecznych wymian to prosiłbym o wskazanie.

Z Kontem Demo masz w zupełności rację,wiadomo że jak się gra za swoje to jest całkiem inaczej i inne emocje oddziałują.Ale cóż by było z tego że dałbym komuś 200zł a on by je stracił grając bezmyślnie? Wtedy bym był stratny.Dlatego proponuję oddanie kasy dopiero po mądrej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...