Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

profesionaltrad

System skalpujacy

Recommended Posts

Witam wszystkich, chcialbym sie podzielic statementem swojego sytstemu skalpujacego ktory stworzylem jakis czas temu wraz ze wspolnikiem i programista.

http://www.mt4i.com/users/nightscalp

http://www.mt4i.com/users/nightscalp2

najlepiej wyniki przedtawiaja sie na tym brokerze ktory jest w statemencie, prowadze caly czas testy na innych brokerach europejskich.

Oczywiście przedstawione rachunki są realne na rzeczywistym kapitale.

Czekam na opinie co myslicie o tym systemie i o wynikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie brzmi co jest tak specyficznego w tym systemie, że akurat u tego brokera on działa... ;)

Z resztą są oni MM więc w dłuższej perspektywie można spodziewać się dodania DD. Tymczasem oferują też konta PAMM więc czemu w taki sposób nie chcesz rozszerzyć "działalności"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, chcialbym sie podzielic statementem swojego sytstemu skalpujacego ktory stworzylem jakis czas temu wraz ze wspolnikiem i programista.

http://www.mt4i.com/users/nightscalp

http://www.mt4i.com/users/nightscalp2

najlepiej wyniki przedtawiaja sie na tym brokerze ktory jest w statemencie, prowadze caly czas testy na innych brokerach europejskich.

Oczywiście przedstawione rachunki są realne na rzeczywistym kapitale.

Czekam na opinie co myslicie o tym systemie i o wynikach.

Napisałeś >...że stworzyłeś taki system scalpingu itd...< rozumiem że dodatkiem jest statment utwierdzający cię i nas w skuteczności ale napisałeś o metodzie scalpingu. Jaka jest metoda bo to chyba jest tematem scalpingu powyższej metodyki.

Więc trzymaj się tego co napisałeś odnośnie metody.

Poza tym każda metoda jest skuteczna jeśli poświęci się wystarczająco odpowiednio czasu aby móc z metody zarabiać. Gorzej jeśli coś tak fantastycznie działa a niektórzy próbują coś ulepszyć a wtedy zaczyna się linia wzrostu skuteczności załamywać.

Więc abyś nie był gołosłowny i nie zamazywał nam obrazu statmentami, napiszę o metodzie. Nie musi być dokładna, wystarczą elementarne pojęcia które mówią o najważniejszych punktach twojego systemu (zapewne zbioru danych). Ale tutaj opisz ogólny obraz wynikający ze stkuteczności. CHYBA ŻE NIE CHCIAŁBYŚ TEGO OPISYWAĆ, TO ZROZUMIEMY

Ale jeśli byłbyś tak dobry, my czekamy i podziwiamy a ty pisz. :idea:

ps nr1. wczoraj był ciekawy dzień i skalpując mam wynik na ponad 9.660 pln i tak samo skuteczny i stosuję starą metodę szkoły japońskiej przez wielu niedoceniania i w głupoty oklejana ale metoda Ichimoku jest nadwyraz skuteczna.

Przepraszam za cynizm jeśli tak wygląda ale nie ma on tutaj miejsca z mojej strony.

A tak nawiasem zapytam w okazji. Czy ktoś próbował sposobu 100%/20%? Jest dochodowa ale dla dość zaawansowanych? Mogę opisać ten sposób tylko gdzie tutaj mogę to zrobić, a pewnie gdzieś być może był już opisany i może komuś się skojarzy - ze znajomym przewertowaliśmy wykres i jest miejsce na świeczkach aby móc to robić. Ja właśnie zacząłem to robić. Znajomy w kilka dni zarobił 20 tysięcy ale broker zaczął mu robić schody twierdząc że ma automat. :lol:

Ps. nr2

Ja się tak bardzo cieszę i jestem naprawdę za tym jak osoby które grały wcześniej straciły powiedzmy jakiś tam kapitał (w całości lub po części) ale które wytrwały i w tych trudnych momentach coś się rodziło w głowie a tym bardziej jeśli coś przynosi profit w zamian za tamten czas strat i małych zysków. Muszę to napisać ale jeśli jesteś w tym właśnie miejscu profesionaltrad to ogromne gratulacje bo takim osobom należy się szacunek za wytrwałość. Po prostu się należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...