Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Kaktus

Otwarte zlecenia w platformie MT5

Recommended Posts

O co chodzi w otwartych zleceniach w platformie MT5? Dlaczego wystawienie kilku zleceń jest sumowane do jednego zlecenia. Jak w takiej sytuacji wystawiać TP dla każdego zlecenia osobno?

Dukascopy Bank - forex  forum i opinie

Nie mogłem się na początku przestawić na MT5 ale po prawie roku już powoli nie chcę się wracać do rachunków na MT4. Zastanawiam się nad zamknięciem wszystkich rachunków w MT4 i przejście tylko na MT5. Szybkość w nowym MT jest niesamowita.

nie używałem mt5 ale 4 był niczego sobie, dziś przeszedłem na jForex nie było opisu tej platformy na forum więc w nie dalekiej przyszłości opiszę ją w "paru zdaniach",

wygląd mi odpowiada-analiza techniczna to co używam jest (nie lubię/nie używam wskaźników).

Dlaczego wystawienie kilku zleceń jest sumowane do jednego zlecenia

też zapewne możesz zamykać część pozycji (tak było w mt4 ale tam nie sumowało)

[/code]

W MT5 wprowadzono sporo zmian, które niekoniecznie są na rękę inwestorom. Np. nie masz hedge, czyli otwarcie pozycji przeciwnej automatycznie zmniejsza udział (lub bilansuje całkowicie) w drugiej stronie pozycji.

Pada też pytanie czemu MT5 jest jeszcze tak małopopularne mimo, że pierwsza wersja wyszła na rynek już prawie 3 lata temu? ;) Niestety wielu osobm się nie podoba, mimo, że może i działa szybciej.

Co do JForex, zachęcam do zapoznania się z naszą polskojęzyczną instrukcją obsługi, która jest dostępna tutaj:

http://forexclub.pl/download/instrukcje ... py-jforex/

Również służymy pomocą w jej opisaniu (wątek o Dukascopy już jest) na forum i/lub odpowiedziami na ewentualne pytania ;).

Pozdrawiam.

Cześć

Zapytałeś o co chodzi z tym sumowaniem zlecen w mt5 ...a po tem ,napisałeś ,ze już przestawiłeś się całkowicie na mt 5 . Podpowiec jak właśnie ustanawia się TP czy SL dla poszczególnych pozycji z całego zsumowanego wolumenu zleceń dla danego instrumentu jak dałeś sobie z tym rade i czy nie przeszkadza ci brak możliwości hedge .

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now