Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Kaktus

Otwarte zlecenia w platformie MT5

Recommended Posts

O co chodzi w otwartych zleceniach w platformie MT5? Dlaczego wystawienie kilku zleceń jest sumowane do jednego zlecenia. Jak w takiej sytuacji wystawiać TP dla każdego zlecenia osobno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem się na początku przestawić na MT5 ale po prawie roku już powoli nie chcę się wracać do rachunków na MT4. Zastanawiam się nad zamknięciem wszystkich rachunków w MT4 i przejście tylko na MT5. Szybkość w nowym MT jest niesamowita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie używałem mt5 ale 4 był niczego sobie, dziś przeszedłem na jForex nie było opisu tej platformy na forum więc w nie dalekiej przyszłości opiszę ją w "paru zdaniach",

wygląd mi odpowiada-analiza techniczna to co używam jest (nie lubię/nie używam wskaźników).

Dlaczego wystawienie kilku zleceń jest sumowane do jednego zlecenia

też zapewne możesz zamykać część pozycji (tak było w mt4 ale tam nie sumowało)

[/code]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W MT5 wprowadzono sporo zmian, które niekoniecznie są na rękę inwestorom. Np. nie masz hedge, czyli otwarcie pozycji przeciwnej automatycznie zmniejsza udział (lub bilansuje całkowicie) w drugiej stronie pozycji.

Pada też pytanie czemu MT5 jest jeszcze tak małopopularne mimo, że pierwsza wersja wyszła na rynek już prawie 3 lata temu? ;) Niestety wielu osobm się nie podoba, mimo, że może i działa szybciej.

Co do JForex, zachęcam do zapoznania się z naszą polskojęzyczną instrukcją obsługi, która jest dostępna tutaj:

http://forexclub.pl/download/instrukcje ... py-jforex/

Również służymy pomocą w jej opisaniu (wątek o Dukascopy już jest) na forum i/lub odpowiedziami na ewentualne pytania ;).

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Zapytałeś o co chodzi z tym sumowaniem zlecen w mt5 ...a po tem ,napisałeś ,ze już przestawiłeś się całkowicie na mt 5 . Podpowiec jak właśnie ustanawia się TP czy SL dla poszczególnych pozycji z całego zsumowanego wolumenu zleceń dla danego instrumentu jak dałeś sobie z tym rade i czy nie przeszkadza ci brak możliwości hedge .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...