Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

go4x_e-rzecznik

Konkursy forex

Recommended Posts

Na platformie GO4X niebawem startujemy z konkursem, w którym gramy na realnych pieniądzach.

ZERO DEMO, ZERO wirtualnych pieniędzy.

Uczestnicy wpłacają realne pieniądze np. 500zł drugie 500zł otrzymują od nas gratisem i mając wymagane minimum zaczynają inwestować. Celem jest oczywiście wygenerowanie jak największej stopy zwrotu. Co ważne oprócz zarobionych pieniędzy poprzez dokonywane transakcje każdy uczestnik ma szanse wygrać cenne nagrody np. motor, zestaw kina domowego, wycieczkę, czy prawdziwą gotówkę.

Jakie są Wasze odczucie: wolicie grać w konkursach realnymi pieniędzmi, czy raczej konkurs to konkurs i lepiej obracać wirtualnymi pieniędzmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł bardzo fajny! Wolę grać realnymi pieniędzmi, przynajmniej wygrana bardziej zależy od umiejętności. Konkursy na kontach demo wygrywają fuksiarze, którzy maksymalnie ryzykują, ponieważ nie grają realnymi pieniędzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, to się zgadza konto z realnymi pieniędzmi wymaga od nas podejmowania bardziej przemyślanych decyzji.

Jednocześnie wszystkie zarobione pieniądze należą do nas, a nie są tylko wirtualną kwotą, z którą jedynie co możemy zrobić to poptrzyć :mrgreen:

Czy już założyłeś konto? :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy już założyłeś konto? :lol:

Tak założyłem – to znaczy dokumenty zostały wysłane zamówionym przez was kurierem a przelew na konto dokonam dopiero 10.05 na trzy dni przed konkursem (mam nadzieję że login i hasło do MT4 dostanę 11.05)

będzie dostępny ranking rozszerzony? Możliwość podglądu miejsca powyżej 100? :)

ps

Szkoda, że macie tak wysokie SWAPy, ponieważ można by współprace przedłużyć po konkursie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak założyłem

Cieszę się!

Myślę, że bez problemu powinieneś zdążyć, choć lepiej zrób przelew z samego rana, lub wykonaj jakiś przelew ekspresowy, bo wszystko zależy od księgowania Twojej płatności.

Zawsze możesz spróbować wysłać potwierdzenie przelewu do konsultanta, który z Tobą się kontaktował.

Filmik dla Ciebie i innych odważnych :mrgreen:

Jeśli chodzi o ranking sprawdzę, to i dam Ci znać, ale wierzę, że będziesz poniżej 100 pozycji. Może nawet w pierwszej dziesiątce? :lol:

Na jakim poziomie interesują się SWAPy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak założyłem

Cieszę się!

Myślę, że bez problemu powinieneś zdążyć, choć lepiej zrób przelew z samego rana, lub wykonaj jakiś przelew ekspresowy, bo wszystko zależy od księgowania Twojej płatności.

Zawsze możesz spróbować wysłać potwierdzenie przelewu do konsultanta, który z Tobą się kontaktował.

Przelew dokonałem rano i już mam konto aktywne.

W regulaminie nigdzie nie widziałem informacji o blokadzie transakcji automatycznych w trakcie konkursu . Dlaczego na koncie live nie działają transakcje automatyczne? Na demo wszystko działa ok!

Jeśli chodzi o ranking sprawdzę, to i dam Ci znać, ale wierzę, że będziesz poniżej 100 pozycji. Może nawet w pierwszej dziesiątce? :lol:

Wątpię ;) przeważnie w konkursach zajmuje miejsce w przedziale 100-300. W tym konkursie będzie mniej kamikadze z powodu grania na realnej kasie, dlatego może będę bliżej 100 ;)

Na jakim poziomie interesują się SWAPy ?

Przede wszystkim SWAP na pozycji długiej na EUR/USD jest u 98% brokerów dodatni .

Obecnie macie na EUR/USD (zmienny spread):

Swap pozycji długiej -4.9737

Swap pozycji krótkiej -5.5949

SWAPy na takim poziomie odstraszą Wam klientów! Konkurencja ma dziesięć razy mniejsze.

Dopracujcie Swapy lub wprowadźcie konta Islamskie z free swap, wówczas będziecie mieli bardzo dobrą ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie nigdzie nie widziałem informacji o blokadzie transakcji automatycznych w trakcie konkursu . Dlaczego na koncie live nie działają transakcje automatyczne? Na demo wszystko działa ok!

Sam sobie odpowiem :)

Na rachunkach biorących udział w konkursie zgodnie z regulaminem handel automatyczny jest zablokowany (paragraf 7 punkt 8)

"Podczas konkursu z działania wyłączona będzie możliwość korzystania ze zleceń algorytmicznych."

***

Na rynku 24h konkursy bez automatów to totalna porażka. Dobrze, że nie trzeba składać zleceń telefonicznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kaktus ale z Ciebie bystrzacha ... wszystko sam dałeś radę zrobić!

Czy planujesz być czarnym koniem tego konkursu :?::lol:

Wszystkim przypominamy, że z konkursem startujemy już o 20:00 Także została niecała godzina :shock: ... emocje rosną :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy planujesz być czarnym koniem tego konkursu :?::lol:

Wątpię abym dotrwał do końca konkursu. Niestety nie zwróciłem uwagi na blokadę automatów!

Gdybym przez przypadek dotrwał do końca to mam pytanie:

1. Jak będzie wyglądało zakończenie konkursu. Usuwacie wszystkie aktywne zlecenia? Czy spisujecie tylko equity a zlecenia pozostają nadal otwarte oraz konto konkursowe zmienia się w konto zwykłe z możliwością używania automatów?

2. Czy są jakieś ograniczenia dotyczące ilość otwartych pozycji ? (chodzi o informację ile maksymalnie można otworzyć sztuk zleceń a nie lotów - zakładając, że nasz depozyt jest nieograniczony )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...