Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

tomekkap

Czy Trading uzaleznia ?

Czy jestes uzalezniony od gieldy?  

26 głosów

  1. 1. Czy jestes uzalezniony od gieldy?

    • Tak,bardzo
      19
    • Nie,wogóle
      4
    • Gram demo - niemam zdania..
      3


Recommended Posts

jeżeli nie dochodzi do sytuacji "muszę coś otworzyć", ogólnie szukanie na siłę sytuacji do handlu, to według mnie jest wszystko ok :)

był to mój główny błąd z początku tradingu, przez co spędziłem duże ilości czasu przed wykresami szukając transakcji na siłę, co skutkowało stopniowym pomniejszaniem się kapitału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy uzaleznia? na pewno tak. ja jak nie pracowalem to spedzalem przynajmniej 15 godzin przy kompie. teraz pracuje i jak wracam z pracy, to w wolnej chwili jak cos przeanalizuje to traduje :-P

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od momentu przejścia na wyższy TF, pozbycie się otwierania pozycji intuicyjnie znacznie zmalał czas jaki spędzam przed wykresem. Według mnie gra na H4 pozwala spokojnie analizować to co dzieje się na rynku nie tracąc znacząco czasu na inne rzeczy. Dzięki temu możemy spokojnie czytać różne materiały, brać udział w dyskusji, no i oczywiście nie męczymy się tak jak siedząc non-stop przy wykresie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...