Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Denon

FxPro

Recommended Posts

Niewiarygodne podejście - zacznę jednak od początku.

Pierwsza kwestia jest taka, że Pan Jarosław (podaję, gdyż zostało to ujawnione w wypowiedzi) nie otwierał z pomocą Trader Team rachunku w FxPro, zatem nie jestem w stanie nawet stwierdzić, czy takowy rachunek był rzeczywiście otwarty. Nie twierdzę, że tak nie było, jednak mimo nieskorzystania z naszych usług i tak starałem się pomóc. Co ciekawe pierwszy kontakt, jako z osobą niepoinformowaną był niedawno, dlatego zastanawiające jest, że tak szybko ukazały się problemy.

Druga kwestia jest taka, że standardowy support w FxPro jest dostępny dla każdego tak samo (międzynarodowy). Nie rozumiem jak można nawet przypuszczać, że osoba wprowadzająca danego klienta np. przez zagraniczny oddział będzie sprawowała dyżur pod telefonem 24 godziny na dobę. Jeżeli jest jakiś problem niecierpiący zwłoki, należy wtedy skorzystać ze standardowej obsługi brokera dostępnej dla wszystkich.

Trzecim elementem w zasadzie rozwiewającym wątpliwości jest to, że działalność jako Agent Firmy Inwestycyjnej realizowana jest nie tylko jako polski support, ale również przez szereg unikalnych dodatków jakie otrzymują klienci otwierający z moją pomocą rachunki w FxPro (info na stronie). To właśnie te kwestie powinny być wymienione w pierwszej kolejności.

Czwarty punkt to pewna ciekawostka. Nie dość, że niektóre z komentarzy z tych wątków to wypowiedzi typu "kopiuj > wklej > zapomnij", które niekiedy są następstwem rynkowych niepowodzeń, to jeszcze obydwie osoby piszą przez dziwne serwery w Irlandii, co jest raczej zastanawiające zważywszy na fakt, że obydwie tak ochoczo przystąpiły do ataku na brokera w sytuacji, kiedy nie spotkaliśmy się z ani jedną opinią potwierdzającą te słowa. Nawet samodzielny trading i sprawdzenie w niezależnych źródłach ukazał, że takie sytuacje nie wystąpiły.

Moim zamiarem nie jest poddanie w wątpliwość głosu krytyki. Nie mogę jednak zgodzić się z wypowiedziami, gdyż sam nie spotkałem się z taką realizacją. Ani jeden klient FxPro nie powiedział nam o podobnej sytuacji (tylko osoby z zewnątrz które nawet nie nawiązały z nami współpracy), a wszelkie testy podają w wątpliwość taką sytuację. Dodatkowo pojawiło się kilka dziwnych zbiegów okoliczności, które powodują, że zastanawiam się czy nie jest to zwyczajny atak konkurencji, której zwyczajnie zależy, aby wprowadzić niepewność.

Czas pokaże jaka jest rzeczywistość. Osobiście realizuję względnie duże zlecenia i nie miewam problemów z jakąkolwiek płynnością. Fakt, że preferuję rozwiązanie ECN, jednak mimo wszystko do MT4 nie mam zastrzeżeń (zdaję sobie jednak sprawę z tego, że mogą zdarzać się niekiedy rekwotowania).

Pracuję dla klientów Trader Team już prawie 5 lat i wierzę, że moje pozytywne odczucia co do realizacji ECN zostaną przyjęte jako pewnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Rafale (nie Jaroslawie jak napisalem wczesniej, bardzo przepraszam),

jak juz Pan wspomnial istotnie korespondolismy juz jakis czas. Zawsze odpowiadal Pan bardzo profesjonalnie, dobitnie, jasno. Informacje byly dlugie, wyczerpujace i co najwazniejsze wyjasniajace wszystko. W tym aspekcie jest Pan mistrzem. Zycie jednak nie jest ani kolorowe ani czarno biale. Tak sie po prostu nie da.

Chyle kapelusz przed Panem, bo to sztuka!

Zainteresowalem sie tym brokerem, gdyz na Ukrainie brak dobrego brokera. Znam dosc dobrze jezyk polski, dlatego napisalem do pana. Znalazlem reklame na google.com. Nie moge nic zlego poiwiedziec o Broker Trader Team - pelen profesjonalizm.

A broker FxPro... No coz. Wg mnie niczym sie nie rozni od brokerow jakich znam. Jestem rozczarowany. Napisze tylko tyle. Wiem, ze na tym zarabiacie, wiec nie chce odstraszac klientow Panu. Prosze jednak zobaczyc na wykresy - czy to jest normalne, ze takie luki sa?

Irlandia :-) A to się da sprawdzić? Zgadl Pan. Wlasnie na zarobek wyjechalem. Umilam sobie czas na fx jak tylko moge :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne serwery z Irlandii? A co w tym dziwnego człowieku? Ja mieskzam właśnie w tym kraju i nic w tym dziwnego dla mnie nie ma. Nie znam użytkownika kowalkowskij.

Spójrz na datę rejestracji mojego konta (prawie 2 lata temu się tutaj zarejestrowałem). Nie jestem zjawą. Swoją opinię na temat FxPro wyraziłem również na innych forach, aby ostrzec wszystkich potencjalnych klientów przed tym brokerem.

Napiszę to raz jeszcze ODRADZAM ZDECYdowaNIE FxPro MM. Rekwotowania i utrudnianie handlu poprzez zrywanie połączeń nawet z otwartymi pozycjami, to u nich codzienność.

Szanowny Panie, jeżeli jeszcze raz moje posty zostaną usunięte, to podzielę się również swoją opinią na innych znanych mi popularnych forach dotyczących inwestowania o Pana i Pańskiej firmy podejściu do krytycznych uwag skierowanych pod adresem FxPro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie amerro,

a Pan kiedy doswiadczyl tych zdarzen? To kwestia kilku dni, miesiecy czy lat?

Panie Rafale,

moze troche mnie po nioslo, ale byle zdenerwowany. Moge poprawic moje wypowiedzi jesli Pan chce, tak zeby wygladaly na pochwalne.

Przy okazji moge dodac, ze FxPro w nocy dzialalo dobrze. Zobaczymy jak w dzien bedzie. I jak to bedzie podczas ogloszenia danych z USA.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne serwery z Irlandii? A co w tym dziwnego człowieku? Ja mieskzam właśnie w tym kraju i nic w tym dziwnego dla mnie nie ma. Nie znam użytkownika kowalkowskij.

Napisałbym, że wypadałoby nieco grzeczniej się zwracać do innych, jednak nie jest to kącik wychowawczy, dlatego pominę kwestię atakującego tonu wypowiedzi. Niemniej jednak rozumiem, że na rynku różnie bywa, a nasze odczucia co do oferty FxPro mogą być odmienne. Szanuję to.

(...)Szanowny Panie, jeżeli jeszcze raz moje posty zostaną usunięte, to podzielę się również swoją opinią na innych znanych mi popularnych forach dotyczących inwestowania o Pana i Pańskiej firmy podejściu do krytycznych uwag skierowanych pod adresem FxPro.

Jeżeli sądzi Pan, że po tylu latach zacząłem nagle kasować posty ze względu na to, że jakaś opinia jest niepochlebna dla brokera którego reprezentuję, to jest Pan w dużym błędzie. Pańskie posty są niezgodne z 6 punktem regulaminu i o tym Pana poinformowałem - jak widzę jednak wybiórcze przyjmowanie informacji jest sposobem na budowanie argumentów.

W związku z tym proszę nas tutaj nie straszyć, bo każde takie stwierdzenie będzie wierutnym kłamstwem. Proszę się stosować do regulaminu, a żaden post nie będzie kasowany. To, że jest Pan zdenerwowany nie daje Panu żadnej taryfy ulgowej nad innymi użytkownikami.

(...) moze troche mnie po nioslo, ale byle zdenerwowany. Moge poprawic moje wypowiedzi jesli Pan chce, tak zeby wygladaly na pochwalne. (...)

Funkcjonalność forum jest tak skonstruowana, aby wszelkie wypowiedzi pozostawały takimi, jakie były w chwili dodania (do 30 minut). Nie chcę, aby Pan cokolwiek poprawiał i sam również nie będę nic poprawiał.

Zauważyłem, że zewnętrzne serwery oraz podobny czas rozpoczęcia wspólnego szturmu na ten wątek to jedynie przypadek. Gołym okiem widać po wypowiedziach, że pisane są przez różne osoby.

Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko powtórzyć, że jeżeli ktokolwiek chce mieć pewność braku rekwotowań, to wystarczy, że otworzy rachunek ECN - wtedy problem zniknie.

---

Najważniejsza kwestia jest taka, że nie podano tutaj praktycznie żadnych konkretów.

Pan Jarosław starał się wyjaśnić o co chodzi, jednak podany zakres był zbyt szeroki, aby możliwa była rzetelna analiza, bez podania pozycji i czasu realizacji. Jeżeli chodzi o zrywanie połączenia, to mogło się to rzeczywiście zdarzyć. W końcu pojedyncze przypadki problemów z połączeniem nie powinny być chyba wystarczającym powodem zmiany zdania na temat oferty. Co do rekwotowań, to według mnie nie są one aż tak powszechne i zastanawia mnie, co tak naprawdę Panom aż tak nie pasuje, abyście byli skłonni tak eksponować swoje stanowisko.

Chętnie poznam szczegóły, aby być w stanie lepiej zbadać sprawę. Może się okazać, że rzeczywiście wynikło coś o czym nie uzyskałem wystarczającej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...które niekiedy są następstwem rynkowych niepowodzeń...
Napisałbym, że wypadałoby nieco grzeczniej się zwracać do innych, jednak nie jest to kącik wychowawczy...

Napisałbym, że wypadałoby najpierw zapoznać się ze sprawą dogłębniej, zamiast insynuować, stosując tanie socjotechniczne zabiegi, że ktoś oczernia brokera, którego Pan reprezentuje, bo ma niepowidzenia na rynku.

W moim odczuciu promuje Pan wątpliwą firmę, która prawdopodobnie wykorzysta wszystkie możliwe środki, aby skutecznie utrudniać handel na rachunkach, które uszczuplają jej konto. Zachowuje się Pan niczym bankierzy z Goldman Sachs, którzy wiedząc, że sprzedawane przez nich akcje przyniosą straty, robili to nadal dla własnego zysku. "Shitty Deal" Panie Rafale, "Shitty Deal".

Kliknij by obejrzeć http://www.youtube.com/watch?v=gLx2Xc1EXLg

Jak powiedział jeden z byłych dyrektorów w amerykańskim banku Goldman Sachs Greg Smith "Klienci to muppety do wyciskania pieniędzy".

Pańskie posty są niezgodne z 6 punktem regulaminu i o tym Pana poinformowałem.

A to ciekawe. W jaki sposób mnie Pan poinformował, telepatycznie? Bo żadnej informacji od Pana nie otrzymałem. Mało tego, na moje zapytanie wysłane przez PM do użytkownika nemesis, który jak mniemam jest tutaj prawdopodobnie moderatorem czy jednym z administratorów, dotyczące usunięcia nieprzychylnego postu dotyczącego FxPro odpowiedzi nie otrzymałem.

Szanowny Panie a co Pan rozumie poprzez poniższe stwierdzenie?

Najważniejsza kwestia jest taka, że nie podano tutaj praktycznie żadnych konkretów.

Co mam Panu podać numer mojego rachunku, numery zleceń, które były rekwotowane czy `wisiały` otwarte podczas gdy FxPro urządzało sobie ze mną zabawę w kotka i myszkę odcinając połączenie? Czy może daty i godziny w jakich dostęp do platformy był odcięty (nawet do 30 minut)? Czego Pan oczekuje?

Taki stan rzeczy trwa już jakiś czas. Do dnia wczorajszego przymykałem oko na całą sytuację i wmawiałem sobie, że to tylko przejściowe problemy brokera i to się więcej nie powtórzy. Myliłem się. Częstotliwość `lewych zagrań` FxPro zamiast się zmniejszać, zwiększała się, zwłaszcza w dniach kiedy z rachunku zostały dokonywane wypłaty środków finansowych. Przypadek? Bynajmniej...

Co na to support FxPro? Uprzejme Panie zawsze stwierdzały, że nic im nie wiadomo o jakichkolwiek problemach technicznych, a kiedy po chwili podawałem numer rachunku, okazywało się jednak, że "jakieś" informacje o problemach jednak są, a same "zakłócenia" zostaną naprawione tak szybko jak to tylko będzie możliwe. Za każdym jednym razem ta sama historia. Przypadek? Nie dla mnie.

Dlatego raz jeszcze powtórzę. ZDECYdowaNIE ODRADZAM FxPro MM jako brokera. Dla własnego dobra wybierz inną firmę, a ominie Cię wiele przykrych doświadczeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(...)

W moim odczuciu promuje Pan wątpliwą firmę, która prawdopodobnie wykorzysta wszystkie możliwe środki, aby skutecznie utrudniać handel na rachunkach, które uszczuplają jej konto. Zachowuje się Pan niczym bankierzy z Goldman Sachs, którzy wiedząc, że sprzedawane przez nich akcje przyniosą straty, robili to nadal dla własnego zysku. "Shitty Deal" Panie Rafale, "Shitty Deal".

Ciekawe porównanie, szkoda tylko, że wzięte z sufitu i oderwane od naszej sytuacji. Tak samo może Pan winić sąsiada, który pracuje w salonie BMW, za to, że zepsuł się Panu samochód. To fakt, nie znam Pańskiej sytuacji, gdyż nie otwierał Pan rachunku razem z nami, toteż nie jestem w stanie nawet stwierdzić czy jest Pan klientem FxPro. Wybrał Pan dział agenta poświęcony ofercie FxPro, aby mścić się na owej firmie, zamiast bezpośrednio walczyć właśnie z nią. Owszem reprezentuję ową firmę, jednak nie są mi znane wszystkie działania wewnętrzne, przy czym przykłady nie będące pod moją kontrolą, pozostają dla mnie jedynie przykładami przytoczonymi, których weryfikacja lub też ewentualna pomoc jest niemożliwa.

Jak powiedział jeden z byłych dyrektorów w amerykańskim banku Goldman Sachs Greg Smith "Klienci to muppety do wyciskania pieniędzy".

Tak wiemy, Goldman Sachs jest winny całemu złu (a nie np. ogólnie panująca chciwość), a pewne grupy rządzą światem. Tak samo ciekawe jest stwierdzenie, jakobym miał jakikolwiek związek z tego typu procederem. W takim razie skoro to spekulanci są winni kryzysowi, a Irlandczycy uważają, że obcokrajowcy są przyczyną ich problemu - moglibyśmy w takim przypadku stwierdzić, że to Pan jest współwinny?

Pańskie posty są niezgodne z 6 punktem regulaminu i o tym Pana poinformowałem.

A to ciekawe. W jaki sposób mnie Pan poinformował, telepatycznie? Bo żadnej informacji od Pana nie otrzymałem. (...)

Dziwne, skoro samodzielnie usuwając Pana komentarz niezgodny z regulaminem dodałem całą adnotację odnoszącą się do regulaminu. Pan natomiast usilnie nie stosuje się do zaleceń, co w przypadku kolejnych postów zawierających notorycznie "wykrzykiwane" własnych opinii (za pomocą pogrubionych wielkich liter), będzie skutkowało usunięciem lub edycją. Nie dlatego, że mam jakiekolwiek obiekcje co do samej treści, ale do sposobu prezentowania poglądów.

Szanowny Panie a co Pan rozumie poprzez poniższe stwierdzenie?

Najważniejsza kwestia jest taka, że nie podano tutaj praktycznie żadnych konkretów.

Co mam Panu podać numer mojego rachunku, numery zleceń, które były rekwotowane czy `wisiały` otwarte podczas gdy FxPro urządzało sobie ze mną zabawę w kotka i myszkę odcinając połączenie? Czy może daty i godziny w jakich dostęp do platformy był odcięty (nawet do 30 minut)? Czego Pan oczekuje?

Oczekuję, że skoro nawiązuje Pan do kwestii do których nie mam wglądu to podeprze Pan to konkretnymi przykładami. Osobiście nie byłem akurat przy platformie, gdy wynikły problemy, ale rzeczywiście wczoraj mogły pojawić się takowe z połączeniem. Poza tą kwestią nie wiadomo mi, aby występowały rekwotowania o których mowa była na poprzednich kartach tego wątku. Ostatecznie problemy z połączeniem, które wynikają z przyczyn technicznych raz na jakiś czas nie są chyba kwestią przesądzającą, że ktokolwiek działa przeciw Panu. Rozumiem, że każda przerwa w użytkowaniu jest nieprzyjemna, jednak maszyny czasami bywają zawodne, co jak sam Pan stwierdził, zostało naprawione w przeciągu 30 minut.

(...)

Co na to support FxPro? Uprzejme Panie zawsze stwierdzały, że nic im nie wiadomo o jakichkolwiek problemach technicznych, a kiedy po chwili podawałem numer rachunku, okazywało się jednak, że "jakieś" informacje o problemach jednak są, a same "zakłócenia" zostaną naprawione tak szybko jak to tylko będzie możliwe. Za każdym jednym razem ta sama historia. Przypadek? Nie dla mnie. (...)

Ma Pan prawo wietrzyć w problemach technicznych spisek, jednak zalecałbym przedyskutowanie z brokerem zaistniałej sytuacji, zamiast usilnie wylewać tutaj żale na które niestety osobiście nie mam wpływu. Poświęcam Panu czas, mimo iż nie jest Pan moim klientem, a w zamian otrzymuję jedynie obelgi pod moim adresem.

Chętnie dowiem się na jakiej podstawie chce Pan dalej kontynuować swoje ataki moim kosztem, skoro w żadnym zakresie nie skorzystał Pan z moich usług? Jeżeli śmie Pan twierdzić, że moje działanie jest podyktowane jedynie własnym interesem, to proszę przeglądnąć setki darmowych artykułów na forum, czy też dziesiątki darmowych lekcji przez nasz biuletyn, a dowie się Pan, że mimo działań komercyjnych umożliwiających niekonsumowanie zysków z własnego tradingu - wiele z nich jest tylko po to, aby promować trading w Polsce i pomóc rozwinąć się setkom, jak nie tysiącom zainteresowanym na przestrzeni ostatnich 5 lat.

Nie proszę o jakąkolwiek aprobatę ale o zastanowienie się do kogo adresuje Pan swoje ataki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to koniec dyskusji, pozwoli Pan, że nie będę się więcej ustosunkowywał do Pana personalnych wycieczek.

Moim celem jest wyrażenie zdania, popartego doświadczeniem, dotyczącego współpracy z FxPro MM, której rezultatem jest przestrzeganie innych użytkowników przed podjęciem współpracy z tym brokerem.

Odradzam FxPro MM każdemu.

Wszystkiego dobrego Panie Rafale. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(...)

Odradzam FxPro MM każdemu.

Wszystkiego dobrego Panie Rafale. Powodzenia.

W takim razie zakończyliśmy tę część wątku.

Wydaje mi się, że rozmowa wyglądałaby inaczej, gdyby całość ograniczyła się do podobnego stwierdzenia. Forum też rządzi się swoimi prawami, a przestrzeganie regulaminu i wyjaśnianie kwestii leży w mojej gestii, dlatego też nie mogłem przejść obojętnie obok niektórych stwierdzeń.

Ja również życzę Panu powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś nie inwestowałem, więc trudno mi się odnieść do działania brokera. Z tego co widzę jednak po wpisie na innym, konkurencyjnym forum jakieś problemy z połączeniem były. Czy to prawda Panie Rafale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(...) jakieś problemy z połączeniem były. Czy to prawda Panie Rafale?

Tak jak wspomniałem w jednym z poprzednich wpisów - były kłopoty z połączeniem, jednak według moich informacji nie miało to żadnego wpływu na sposób realizacji zleceń oraz ewentualne rekwotowania czy też luki cenowe. Nie wykluczam jednak, że takowych mógł Pan doświadczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim chcę zauważyć ich doskonałą obsługę klienta. Personel jest online 24Х5 przez e-mail, telefon i czat online. Możesz również napisać o swoim problemie na jednym z najlepiej ocenianych forów i stron forex. Możesz być pewien, że przedstawiciel firmy szybko odpowie na twój list.

Platforma jest również bardzo szybka i stabilna dzięki wielu wygodnym narzędziom.

Wypłaty zwykle trwają 1-2 dni.

Demo-konta są dość wygodne dla nowicjuszy.

Na pewno FxPro nie jest oszustwem, zadowolona z tego brokera i nie miałam problemów z niezawodnością tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę, to jeżeli chodzi o znanych i wiarygodnych brokerów, FxPro ma jedne z najlepszych warunków. Od 2 lat jestem z nimi, i mogę powiedzieć, że nie było żadnych problemów z płatnościami lub wykonaniem w tym czasie. Platformy działają płynnie i stabilnie, pomoc techniczna w razie czego zawsze szybko ogarnia problemy, no i nikt ci nie przeszkadza handlować tak jak chcesz. Polecam FxPro dla tych, którzy mają już pewne doświadczenie na rynku Forex i mogą wpłacić normalny depozyt. Dla początkujących polecam jednak najpierw ćwiczyć przez co najmniej kilka miesięcy na demo. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem że jestem guru forex, dla mnie to raczej hobby, więc nie oceniajcie zbyt rygorystycznie mnie za recenzję, chcę tylko wyrazić moją opinię. Pracuję z fxpro od około 7-8 miesięcy. Jak na razie moje doświadczenie jest bardziej pozytywne. Zarobiłem niedużo, ale to zawsze coś. Co prawda w pierwszym miesiącu, dopóki zorientowałem się co i jak zlałem 450 dolców, no ale to niestety tylko moja wina. Jeżeli chodzi o wykonanie i stabilność pracy, to jest na dobrym poziomie, widziałem gorsze. Ctrader jest całkiem wygodny, ma wiele przydatnych funkcji, wygodny kalendarz ekonomiczny i całkiem niezłe infografiki.

Nie było problemu z obsługą klienta. Jedyna rzecz to to, że otwarcie konta zajęło trochę czasu, zanim wszystkie dokumenty zostały sprawdzone.

Wypłacam głownie na kartę i nie miałem jak na razie problemów.

Kolejnym ważnym punktem, który moim zdaniem warto zauważyć, jest to, że nie mają żadnych ograniczeń w handlu i korzystania z jakichkolwiek doradców. A drugi to ochrona ujemnego salda, niewielu brokerów ma taką opcję, więc mają za to ode mnie duży plus.

Podsumowując, najważniejszą rzeczą, którą lubię w Fxpro, jest normalne podejście do klientów i stabilność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie zadowolony z tej firmy, bardzo dobre smarowanie i szybka realizacja. I płacisz tylko prowizję, która jest całkiem odpowiednia. Minimalny depozyt to 100 $, ale jestem na stronie. Kiedy rynek jest spokojny i nie ma żadnych odchyleń. Proces wypłaty jest również bezproblemowy. Zwykle trwa to do jednego dnia roboczego, niezależnie od metody płatności, z której korzystasz. W rzeczywistości fxpro zapewnia bardzo profesjonalną obsługę.

P.S. Nigdy nie handluj nowościami, możesz złapać poważny poślizg!

Edytowano przez Fabian Popowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FxPro sprawia wrażenie niezawodnego pośrednika który ma odpowiednie regulacje. Warunki są całkiem akceptowalne, platformy bardzo wygodne, infografiki pomocne a obsługa klienta pomoże rozwiązać każdy problem. Wpłaty i wypłaty są dość szybkie i co ważne bezproblemowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zadowolony z ich usług. Zawsze zapewniają najlepszy serwis i atmosferę jaką mogą. Ctrader to szybka i łatwa w obsłudze platforma transakcyjna. Mam z nimi 3 lata doświadczenia i jestem bardzo zadowolony. Ogólnie, Fxpro nie ma poważnych niedostatków, no może tylko proces rejestracji mogli by usprawnić i przyspieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...