Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

oboczek

jakie wybrać OFE?

Recommended Posts

Witamy Wszystkich!

Regionalne Centrum Odszkodowań oferuje pracę dla agentów OFE (oraz innych osób zainteresowanych takim typem pracy), polegającą na pozyskiwaniu klientów poszkodowanych w różnych wypadkach. Wysokie wynagrodzenie prowizyjne. Nie jest wymagana działalność gospodarcza. Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie swoich aplikacji na adres: praca@rco.com.pl (w temacie wiadomości prosimy wpisać „forum”).

Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dany fundusz nawet nie będąc na pierwszym miejscu utrzymuje się zawsze w czołówce, to i tak wiadomo, że jest stabilny i ma wysoką stopę zwrotu. Poco pakować się do funduszów, które są na końcu i najprawdopodobniej muszą dopłacać swoim klientom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

artykuł jest dość ciekawy i jeśli mam być szczera to nawet nie wiedziałam, że mogą się zdarzać takie sytuacje, że fundusz musi dopłacać swoim klientom, a tu proszę niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak widać istnieje taka możliwość. Różne sytuacje mogą mieć miejsce, ostatnio przecież ING też odnotowało spadek na akcjach, bo Hydrobudowa ogłosiła upadłość, a to nie pierwsza i nie ostatnia spółka, którą to czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Częściowo na emerytach, ale takie sytuacje się zdarzają, trzeba być czujnym. Jak sami inwestujemy, to my odpowiadamy za swoje decyzje, a tu jesteśmy zdani na innych, więc trzeba stawiać na najlepszych. Czy patrząc w aspekcie składek czy ogólnie inwestycji, pewniej czujemy się, jak powierzamy pieniądze firmie, która nie jest od roku na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Często taka inwestycja wiąże się ze znacznymi stratami,ale każdy musi zdać sobie sprawę z tego jakie ryzyko ponosi. A do tego jakie wybrać OFE- istnieją fajne porównywarki kapitału zysków oraz początkowych kosztów w internecie,warto korzystać właśnie z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(...)istnieją fajne porównywarki kapitału zysków oraz początkowych kosztów w internecie,warto korzystać właśnie z tego.

Może chociaż w 1 wypowiedzi na 10 - nabitych w czasie jednego dnia - podasz jakieś konkrety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po ostatnim październikowym transferze jakieś znaczące zmainy w czołówce nie nastąpiły, na pewno PZU jako jeden z trzech funduszy odnotował dodatni bilans w transferach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy, ponieważ niedawno zaczęłam swoją pierwszą pracę, dostałam polecony z ZUS-u, że mam miesiąc na wybór OFE, jeśli tego nie zrobię to wezmę udział w losowaniu, a nie chcę powierzyć swoją przyszłość przypadkowi. Jak mam wybrać OFE? Na co powinnam zwrócić uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio chyba było podawane do wiadomości jakie zyski miały poszczególne OFE, ale tak mi się kojarzy, że chyba ING było wysoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest skandal, co robią z OFE. Zabrali mi 50% środków z OFE do ZUS, teraz mam miesiąc na dostarczenie im pisma, co do jakiegoś ułamka procenta dalszych składek do OFE. Czy jest sens wypełniać i zawozić ten formularz, skoro OFE są i tak na aucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zdecydowałem się na OFE w ING. Tyle że mam problem. Wysłałem im dobrze wypełnione i podpisane formularze i dostałem zwrotkę że do poprawy. Jednak w liście nie było napisane co źle wypełniłem. Myślicie ze w punkcie ing mi pomogą? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...