Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

niespokojny

Analizy EUR/USD

Recommended Posts

No wpadna wpadna heh ja narazie wszystko po zamykane. Otworze jak bede mial conajmniej 70% pewnosci :) (szkoda ze 100 nigdy nie ma ehh)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Druga pozycja Short otwarta przy 1.2207 @ 0.01 lota, myślę nad sesnownym SL.

W tej chwili poziom 1.2186 i widać tutaj chwilowe wsparcie.

UPDATE: chcę tylko powiedzieć że "sieczemy" ;) nowe minima 1.2173 @ the moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I powiem że pomimo tych wahań jakoś nie boję się że umoczę, shorty nadal otwarte. Nie zdziwię się jak w końcu walniemy w dół patrząc na USDCAD można się tego spodziewać bardzo wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak orły, odrabiacie straty? ;) Podłączyłem się pod ten trend co wystrzelił w górę, 0.01 @ 1.2460 i przed chwilą 1.2596 SL 1.2575 taką samą wielkością, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PUK PUK! Pukamy w 1.28.

Dzieje się 8-)

Moje otwarte longi:

EURUSD:

0.01 @ 1.2460: +331 pips

0.01 @ 1.2734: +57 pips

i (gościnnie)

EURAUD:

0.01 @ 1.446: +52 pips

żeby nie było, zaliczyłem też stratę w wysokości 22 zeta na EURUSD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja otworzyłem longa 0.10 i na 20 pipach na + zamknalem (nie mam jak kontrolować pozycji praca) wiec tylko otwieram na godzinke dwie i zamykam duzo sie nie zaabia/traci ale zawsze cos :)

No EURUSD moze przebije 1.30 bedzie ciekawie (Nie dlugo na korekcie znowu longa dam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EDIT 17:03: PUK PUK PUK!!! Witamy 1.29 8-)

1.2876 buy zobaczymy co z tego bedzie :)

Będzie dobrze, tylko nie wydygaj ;) target 1.3. Już masz 1.29 w zasięgu.

Póki co mam pipsów 814 ze wszystkich pozycji. Pozwólcie że tym razem wpiszę do tego wątku też EURAUD ale nie ma założonego tematu na forum - myślę że nikomu nie przeszkodzi jak tutaj to wpiszę. Co do GBPUSD, wszedł Pending jaki wpisałem w Analizach Longtermowych dla GBP/USD, zobaczymy z jakim skutkiem.

Moje aktualne trejdy:

EURUSD:

Buy 0.01 @ 1.2460

Buy 0.01 @ 1.2734

w sumie 430+156 pipsow

EURAUD:

Przypadkowo wypadł mi trejd bo błędnie ustawiłem SL ale wybiłem się idealnie z korekty i aktualnie:

Buy 0.01 @ 1.4508

co daje 190 pipsów

mówiłem żeby Keep tradin'...

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No u mnie usunelo bo zle ustwailem auto seel. Teraz mysle nad long na EURCHF i moze jak zobacze korekte nowy long eur usd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pukamy w 1.3, plotki mówią że duży amerykański dom inwestycyjny zakupił dużo EURO.

Jeśli chodzi o strategię, to rzecz jasna wstawiam niskie SL żeby polecieć z tym ruchem jeszcze wyżej bo coś mi się wydaję że to akcja większego kalibru. Jeśli jest to odreagowanie 31 tygodniowego, tak długo wymęczonego spadku, to przypuszczam że siła odbicia może dojść conajmniej do 1.3129 czyli 38.2% fibbo.. w tej chwili jesteśmy gdzieś w okolicy 32% zniesienia...

1048 pipsow z longow @ the moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...