Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

niespokojny

Analizy EUR/USD

Recommended Posts

(H1) ABCD Bearish + cykl + SHS. Kto chce niech sprzedaje ja juz otworzylem na USDCHF bo tam Gartley przyfrunal. Zobaczymy jutro rano czy to poczatek jazdy w dol ale nie sadze. EURUSD jeszcze poleci w gore > 1.4289 ale... mogie sie mylic.

Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za szybko skończyła się ostatnia korekta, przez co nie otworzyłem długiej pozycji. Czekam teraz na kolejną korektę i okazję do zajęcia longa.

analiza_eur_usd.gif.3ecd05d5d01be30d144a

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minerem wychodzi dokladnie dzisiaj panie Marku, idealnie dzisiaj.

EDIT: mowa oczywiscie o Sell bo oscylatorki na wszelkich wysokich TF-ach juz sa tak prze3mane ze to nie ma sensu udawac ze idziemy w gore. Chyba ze Soros zamiesza. Oscylatory + harmonika + cykle + Miner, mowia: "My name is Sell, EURUSD Sell"

8-)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie MarQ ;-)

Jak dla mnie, to co sie teraz robi, to jest koniec korekty wzrostowej majacej poczatek 31.12 i powrot do ruchu spadkowego. Korekta wzrostowa z 31.12 byla rozpoczeta pieknym gartleyem na H4 a zakonczyla sie ABCD (H4)

EURCHF: 500 pips czystego zysku od 23.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To trochę duża ta korekta (ok. 1000 pipsów) w porównaniu z tamtym ruchem spadkowym o długości ok. 500 pipsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz wszystko jasne :)

Porównując to do mojej analizy, dobrze by było żeby kurs "powędrował" do górnej linii trendu, chociaż RGR może to utrudnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez na to licze ale dopiero po drugiej rączce formacji SHS. Bo teraz na dwoje babka wróżyła. Albo zarysuje się ręka i później odbije w kierunku górnej linii klina, albo mamy 2 noge kryzysu i jedziemy =< 1.14 jak nie mniej.

Jeszcze maly bonus - sprobujcie wrysowac ta formacje na H4 poczynajac od 31.12...

Jak dla mnie wlasnie odwraca.

wedge_reversal.PNG.5ad9246a2d440836791ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SELL 0.03 @ 1.3835 SL 1.3920

ABCD Bearish + cykl (H4) + DTOsc

T.Love: "płyń płyń, Kochanie pły-y-yń, płyń płyń, Kochanie"

8-) na razie spłyneło 130 pipsow zobaczym ile ten ruch będzie wart. Póki co na EURCHF 380p (total).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli po dzisiejszym dniu dniu nie zobacze poczatku cyklu na Daily, to moze byc tak ze odbijemy z formacji SHS w gore i dotknie gornej linii klina. Anyway, poki co i idzie po pojej mysli 285p - na waciki starczy... Na EURCHF tez: total 400p co mnie bardzo cieszy...

oczywscie w otwartych

sie dzieje sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy to nie czas na dalsze wzrosty?? Po pięciu falach wzrostowych nastąpiła korekta abc w której długości fal prawie się zrównały. Do 100% brakło zaledwie 40 pipsów. Co Wy na to??

5755e75085d01_Beztytuu.jpg.e5643957dfd2d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak przewidywania potwierdzily sie. Cyknelismy na styk poziom 1.36 (1.3603) i jest duze prawdopodobienstwo ze rynek juz nie wroci wyzej tego poziomu ale jesli nie zobacze gwaltownego ruchu w dol, pole tolerancji 1.36 - 1.3705 bede uwazal nadal za aktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...