Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

martabzym84

Książka o psychologii tradingu

Recommended Posts

Niekwestionowanym liderem w tego typu pozycjach jest według mnie "Wewnętrzna gra", której autorami są Robert Koppel oraz Howard Abell. Dla wielu prym w tej kategorii wiedzie natomiast "Psychologia rynków finansowych" Plummera.

Dalej można pomyśleć o "Psychologii inwestowania" Martina J. Pinga oraz "Forex - wyłącz emocje, włącz zyski." Mikołaja Rylskiego (plus za luźne podejście, nieco odbiegające od ogólnego consensusu), jednak według mojej oceny pozycje te nie wnoszą raczej nic nowego do omawianego zagadnienia. Gorsza była już tylko "Psychologia inwestowania" autorstwa Nofsingera.

Kolejnym krokiem dla osoby zainteresowanej tematem będzie pewnie rola podejścia intuicyjnego w opozycji do mechanicznego, gdzie pierwszą pozycją, jaka przychodzi na myśl jest "Spekulacja intuicyjna" Faitha (jednego z podopiecznych Richarda Dennisa z grupy Turtles).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam niedawno czytałem Trader doskonały   - Vana Tharpa.  Zanjadziesz tutaj ciekawe porady jak zostać traderem. Zawiera opis systemu, stanowiący połączenie psychologii inwestowania i solidnych metod spekulacyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...