Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

nicko13

Efix Polska - Opinie

Recommended Posts

Witam

Tu zamieszczajcie wasze opinie o Efixie ,również ma siedzibę w polsce,jednak ten broker ma inną platformę transakcyjną niż XTB i Admiral Markets,platforma nosi nazwę Dealbook i jest ciekawą alternatywą dla Metatradera (obecny w XTB i AM).

Na Efixie mamy do dyspozycji również większą ilość instrumentów finansowych jest ich bodajże 120 (znajomy korzysta i mnie informował).

Platforma posiada ciekawe opcje niedostępne w standardzie na Metatrader,oraz pozwala na zlecenia typu 1click czego rowniez na MT4 nie uswiadczymy ,a jest dobra informacja dla skalperów :)

Pozdrawiam i życzę sukcesów

Nikodem Niklewski

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Platforma posiada ciekawe opcje niedostępne w standardzie na Metatrader

Jakie na przykład ? Przydałby się również screen z platformy jeśli to nie problem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

efixum2.th.png

Platforma posiada takie opcje np jak gwarantowany stop czyli zlecenie które gwarantuje wyjście po danej cenie na rynku.

Szerokie opcje dotyczace formacji <a href="http://www.forum.traderteam.pl/viewtopic.php?t=12" title="liczby fibonacciego na forexie">Fibonacci</a>ego,ganna ,itd posiada opcje których w standardzie na MT4 nie ujrzymy (bez rozszerzeń)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zainstalowanego DealBooka360 ale dodatkowymi atutami względem MT4 są:

- możliwość "kreślenia" własnych Gartley'ów

- wyznaczanie własnych fal

- punktowanie wykresu ( ważne miejsca )

- wszelkiego rodzaju oznaczenia możliwe do nałożenia na wykres

- nałożenie wielu poziomów Fibo

i wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej myślę nad przeniesieniem się do brokera z DealBookiem360 zamiast MetaTradera4. Z tego co czytałem na innych forach to ponoć jest lepszy. Są to jednak opinie innych ludzi którym nie można do końca ufać. Trzeba potestować w najbliższej przyszłości. Wracając do tematu to na temat Efix Polska nie mam zbyt wyrobionego zdania. Wypiszę teraz trochę moich pozytywnych opini o nich, więc:

- napewno dużym plusem jest to że siedzibę mają w Polsce;

- mają gwarantowane wypłaty do kwoty 48 tysięcy funtów, więc raczej nie musimy się przejmować tym że nasze zyski nie zostaną przelane na rachunek bankowy;

- udział w unikalnych szkoleniach i warsztatach inwestycyjnych;

- możliwość wyboru waluty, w której prowadzone jest konto (PLN, USD, EUR, JPY, AUD, CHF, GBP), dla mnie to ważne bo po co prowadzić rachunek w USD jeśli wiadomo że recesja w USA jest pewna, lepiej założyć konto na przykład w EUR;

- dostęp do bieżących analiz, raportów, prognoz i ocen rynku w języku polskim publikowanych przez zespół specjalistów;

- platforma DealBook360.

Chyba tyle.

Pozdrawiam!

=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"EFIX Polska jest agentem inwestycyjnym GFT Global Markets nadzorowanym przez Komisję Nadzoru Finansowego. Firma specjalizuje się w kontraktach na różnice kursowe (CFD), Spread Bettingu oraz walutowych transakcjach spot (spot forex). Klienci EFIX Polska korzystają z ruchów cen tysięcy akcji, indeksów, obligacji, towarów i walut kwotowanych na giełdach i rynkach całego świata."

To tyle z ich reklamy i ja się z tymi informacjami zgadzam.

Sam używam DealBook360 od około pół roku i chwalę EFIX Polska za:

-profesjonalną opiekę przy prowadzeniu rachunku (klienci mają do swojej dyspozycji zespół maklerów, informatyków i doradców, którzy zawsze odpowiedzą na mądre i trudne oraz na te głupie pytania)

-stabilną (ale czasami zamula) platformę do realizacji zleceń – DealBook360. Denerwuje mnie tylko to, ze jest pamięciożerna i troszkę ciężka - nazwijmy to "musi się rozgrzać." Poza tym jest bardzo intuicyjna i prosta. Handlujemy z wykresu, arkuszu zleceń i innych wynalazków, które bardzo się przydają. Dostępne rodzaje zleceń powinny wszystkich zadowolić. Proponuję odpalić demo a w razie pytań pisać do mnie maila, albo dzwonić do EFIX Polska

-bardzo niskie prowizje i koszty zawierania transakcji

-stały spread (także w trakcie publikacji danych)

-pakiet codziennych raportów przygotowywanych przez kilkuosobowy zespół analiz. (w jezyku polskim)

-szeroki dostęp do ogromnej ilości instrumentów z jednego rachunku inwestycyjnego

-możliwość prowadzenia konta w różnych walutach (np. PLN, USD, EUR, CHF, GBP, JPY)

- udział szkoleniach i warsztatach inwestycyjnych - ja chciałem jechać na szkolenie z programowania w języku CTL -Common Technical Analysis Language - niestety sam help mi nie wystarcza, a chciałbym napisać małego robota. Więc jeśli ktoś ma ochotę się nauczyć i pomóc mi po programować, to serdecznie zapraszam. Nie pojechałem bo szef nie chciał mnie puścić z pracy. Teraz problem szefa już odpada, ale narazie itak nie pojadę ;P

W serwisie www.efixpolska.com znajdziemy obszerne informacje o funkcjonowaniu kontraktów CFD i rynku spot forex. W Akademii Efixa znajduje się kilkadziesiąt ciekawych artykułów o sztuce zarabiania na akcjach, towarach i walutach. Warto założyć na stronie darmowe konto demonstracyjne i sprawdzić oferowane przez EFIX Polska.

polecam: http://www.efixpolska.com/C/P/doc/Dokum ... Efixa.html

Narazie to na tyle.

Będę dopisywał kolejne spostrzeżenia i te dobre i te złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...