Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Damian15

Jak to się skończy...

Jak to się skończy?  

7 głosów

  1. 1. Jak to się skończy?

    • Dobrze? (na+)
      3
    • Źle? (na-)
      4


Recommended Posts

I ja równiez się przyłożę do gratulacji. Bylebyś trzymał sie tych zasad, z tego co widze na zamieszczonych screenach jest dosyć ubogo w wskaźniki ( moim zdaniem to dobrze ) praktycznie wszędzie tylko linie, kanały i trójkąty zwyżkujące i zniżkujące. Sukces tkwi w prostocie. Byle nie padło depo!

Pozdrawiam!

=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niedawno kombinowałem z wszelkimi możliwymi wskaźnikami :-P

Ale nic dobrego z tego nie wyszło!

Obecnie rzeczywiście używam tylko podstaw AT, czasami zerknę na Stocha ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oscylator stachostyczny w mojej opini to rzecz która powinna sie znaleźć na każdym wykresie! Najlepszy wskaźnik.

Pozdrawiam!

=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cierpliwość się opłaciła, stan konta: 132$ (bez bardzo ryzykownych pozycji :-P )

--> Wejście na trzecie odbicie od oporu na gbp/chf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejścia w pozycje na 3 odbicie są bardzo skuteczne. Tyle że jak już to Denon podkreślił, a mianowicie.

Jedno co mogę zauważyć to to, że każdy sygnał wejścia w pozycję jest u Ciebie inny.

Jest to raczej nie za pozytywny aspekt Twojej gry, jak teraz Ci wychodzi tym co grasz ( piszesz że podciągnąłeś depo ) to w tym zostań. Systemy proste bardzo często są skuteczne. I podoba mi się to że nie otwierałeś bardzo ryzykownych pozycji, tak powinno być. Rynek nie jest zdecydowany, dajmy mu czas się namyślić i nic nie otwierajmy. Czekanie to jeden z kluczy do sukcesu który otworzy Ci drogę do finansowej niezależności! Jeszcze raz gratulacje.

Pozdrawiam!

=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie.

Ostatnio byłem na wyjeździe, dlatego nic nie pisałem.

Ogólnie stan konta to 181$. Zadowala mnie ten wynik i za tydzień próbuje sił na realu.

Sformalizowałem system według Waszych rad.

Tym samym zawieszam działalność w tym temacie :-P

Napiszę jak będę na realu ;-)

dzięki za komenty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...