Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

rekord0

Pomorskie, biuro traderskie

Recommended Posts

witam. jestem zainteresowany nawiazaniem wspolpracy w zakresie inwestycji na rynku forex,

na zasadzie dolaczenia lub stworzenia biura traderskiego dzialajacego na zasadzie "Proprietary Trading",

Mam kilka kocepcji, ktore to chcialbym rozwinac

(jest w nich dosc duzo analiz do wykonania, a z racji na rozna ,kazdego dnia zmiennosc ,

staram sie obserwowac kilka instrumentow , sam nie jestem w stanie kontrolowac rozwoju sytuacji ,

(gram wg. PA ale decyzje podejmuje wg.wlasnych wskaznikow i ea wspomagajacych (napisalem kilka ea ktore w razie gwalownych zmian trendu,

potrafia wskoczyc niejako w ruch ceny,

pozycje otwieram typowo pod scalping,-krotkie sl ok 3,2- 3,7 pipsa , i prowadzenie kazdej pozycji ,srednie targety 2 do 18 pips.

i zaleznie od sytuacji 20- 100 pozycji dziennie.

Na przelomie stycznia-lutego startuje nowy broker z licencja europejska, z ktorym to chcialbym sie zwiazac na dluzej,

gdyz oprocz bardzo dobrych warunkow handlowych( niski spred i prowizja, ecn/stp)

bedzie tez bardzo dobrze rozbudowany system partnerski (premia za obrot,czyli zwrot z prowizji do 5 glebokosci, lacznie ok50%). lub tez inne propozycje . zapraszam do dyskusji,

wiecej szczegolow na pw. pozdrawiam ,

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też często skalpuję, ale SL-3,2 pipsa to jeszcze nie miałem(6 - 7 pipsów uważam za minimum), zresztą który broker pozwala na tak małe SL? Zazdroszczę Ci tych EA wspomagających otwieranie pozycji, ja nie potrafię sobie nic napisać, a dobrego SL nigdzie nie znalazłem. Ten nowy broker o którym wspominasz to polski czy zagraniczny?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w nowym roku.

Chcialbym tu jeszcze doprecyzowac moja propozycje , nie chcialbym tu pisac konkretow o strategi ,to nie ten dzial forum, ale przedstawie kilka przykladow wejsc ,lub tez tego jak postrzegam podejscie do zarabiania na FX ,

sa to przyklady zrobione na euro /jen ,na szybko (pierwszy raz to robie,dlatego wybaczcie ew.bledy) Jak zauwazyliscie sytuacja po zastosowaniu rb wyklarowala sie , na podstawie tych wykresow (i oczywiscie kilku jeszcze wskazan,nie bede opisywal tu strategii)

system generuje wejscia z krotkim sl , 2,5-4 pipsy(zaleznie od warunkow handlowych w danym momencie) , a wyjscia z pozycji dla wprawionych w scalpingu tez sa tu widoczne,. jest kilka warunkow potrzebnych by zmaksymalizowac ten system, przede wszystki maly spread i niska prowizja, stad pomysl by za pomoca forum stworzyc grupe, lub chetnie podepne sie do teamu gdzie warunki handlowe sa najlepsze, aktualnie pracuje na fxopen ( bardzo maly spread ,ale nie do konca realizacje zlecen ma ok. ,mam tez konto na armadzie ,ale na jenie ostatni tydzien roku byl straszny ,sredni spread w ciagu dnia od 1 do 1,5 , a na tych parach (EURJEN,GBUSD,USDJEN) dobrze to chodzi , w zalaczniku mam krotki filmik z sylwestra ,wejscia na edku , (zrobiony na mikro lotach i na ARMADZIE,szkoda ze na jenie tak szaleli ze spredem w poniedzialek, generalnie w takie dni nie gram,"swieta") ale z uwagi na chec przedstawienia kocepcji przedstawiam wam.

mysle ze spokojnie liczac i biorac pod uwage kilka par walut ,mozna by dziennie z depo 30 k usd zrobic ok. 100 lotow (oczywiscie mozna wiecej,ale nie lubie duzych dzwigni , przy zalozeniu zwrotu (badz premii za obrot) ,mozna zalozyc ok30% , na dukascopy mam 40% (ale tam spred jest za wysoki) daje nam srednio 6-10zl za lota , dalej policzcie sami , pozdrawiam

5755e7553fc33_31.12.zjenemm5.gif.d78a54f

5755e755431ea_31.12.zjenemrb3.gif.9d43f1

5755e75546648_31.12.zjenemm553-83.gif.c9

5755e75549bb0_31.12.zjenemrb53-83.gif.85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...