Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
malutka69

Konto maklerskie - gdzie?

Dukascopy Bank - forex  forum i opinie

Do najlepszych kont można teraz zliczyć z Deutsche Banku i z XTB. Nie ma prowizji minimalnej przede wszystkim.

Do najlepszych kont można teraz zliczyć z Deutsche Banku i z XTB. Nie ma prowizji minimalnej przede wszystkim.

Prowizja minimalna ma znaczenie przy nabywaniu pakietów w okolicach 1500zł, tak aby zakres ten objął większość dostępnych ofert tradycyjnych domów maklerskich. W Polsce do takich nie należy ani DB, ani XTB.

Pierwsza trójka na rok 2012 wg. magazynu Forbes prezentuje się następująco:

1. DM BOŚ

2. DM BZ WBK

3. DM PKO BP

W naszej firmie dla rachunku akcyjnego korzystamy głównie z Bossa.pl (DM BOŚ) ze względu na zaawansowany interfejs i wysokiej jakości wsparcie klienta. Dla osób rozpoczynających swoją przygodę głównym atutem tego brokera może być wysokiej jakości wsparcie merytoryczno-edukacyjne.

Oczywiście każdy sam wybiera rachunek maklerski, a kolejne w stawce domy maklerskie mają swoje plusy, aczkolwiek skupianie się jedynie na braku prowizji minimalnej ukazuje pewną krótkowzroczność przy wyborze rachunku, gdyż wielkość transakcji może być bardzo szybko zwiększona, a wtedy argument ten raczej traci na znaczeniu.

W kontekście niskiej prowizji minimalnej oraz znaczącej integralności platformy transakcyjnej z rachunkiem bankowym - dobrym rozwiązaniem może okazać się Mbank, który dodatkowo posiada "Supermarket Funduszy Inwestycyjnych" z ułatwionym dostępem do ponad 200 zróżnicowanych produktów.

Zgadzam się z Denonem.

Jeśli chodzi o rachunek maklerski pod stricte GPW to sam też używam DM BOŚ i wg mnie wyraźnie wyróżniają się na tle innych. Niestety nie można już tego powiedzieć o Bossa FX...

Nie można kierować się tylko ceną, bo często w parze z nią idzie jakość usług...

Ja nie patrze na opłaty przy DM bardziej na funkcjonalność.

Sam mam rachunki w kilku domach maklerskich każdy ma swoją perełkę.

Ja korzystam od prawie roku z DM PKO BP i póki co nie mam im nic poważniejszego do zarzucenia.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się