Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
akrzywosz

Inwestorzy giełdowi z Podlasia - nieformalny klub

Witam serdecznie, ponieważ nigdzie na forach nie znalazłem wzmianki o tradingu na Podlasiu a dokladniej mówiąc o osobach zajmujących się tradingiem lub interesujących się tą tematyka, wychodzę z pomysłem stworzenia nieformalnego klubu inwestorów własnie na Podlasiu ( Białystok), czy któs był by chętny??

Dukascopy Bank - forex  forum i opinie

Jak na razie zainteresowanie znikome :), jak Twoim zdaniem miała by wyglądać działalność klubu, ja osobiście popieram taki pomysł.

Myślę że na początek kilka spotkań przy kawie, piwku w celu poznania się, opowiedzenia o swoim doświadczeniu , systemach, strategiach. Mam tu na myśli dyskuję "za" i "przeciw" tradingowi. Tym którzy nie znają tematyki inwestowania - wyjaśnienie kilku istotnych rzeczy itp. Chciałbym ruszyć temat u nas w Białymstoku ponieważ o tej części Polski często sie zapomina , nawet jeśli chodzi o szkolenia czy warsztaty, a jako grupa można to zmienić. Ja zajmuję się tradingiem już ok 8 lat więc bardzo chętnie swoją wiedzą się podzielę.

Pozdrawiam :-o

ja jestem z Białegostoku także, niestety osiedliłem się w Warszawie ale pomysł popieram. Niemniej jednak jakbyście się spotykali w jakiś weekend to ja mogę przybyć od czasu do czasu :) jeszcze jakimś szpeniem nie jestem ale pogadać zawsze można, chętnie posłucham także doświadczonych ;)

Pomysł mi się coraz bardziej podoba, szczególnie ta część z piwkiem :P, Ja na foreksie jestem już prawie 4 lata, niestety w długim okresie nie przyniosło mi to kokosów. W krótkim terminie jak najbardziej są zyski ale przychodzi jeden "czarny dzień", seria błędów i zaczynamy od nowa. Coś mi jednak mówi że nie tylko ja tak mam :).

Programuje trochę w MQL4, systemy automatyczne to świetna alternatywa dla osób niezbyt zdyscyplinowanych.

akrzywosz: Proponuje założyć podobny temat na forum forex-nawigator.biz, może będzie większe zainteresowanie tematem

Fajnie że jest nas coraz więcej, założę grupę na FB , ułatwi to nam komunikacje, ewentualnie skypa

Pomysł mi się coraz bardziej podoba, szczególnie ta część z piwkiem :P, Ja na foreksie jestem już prawie 4 lata, niestety w długim okresie nie przyniosło mi to kokosów. W krótkim terminie jak najbardziej są zyski ale przychodzi jeden "czarny dzień", seria błędów i zaczynamy od nowa. Coś mi jednak mówi że nie tylko ja tak mam :).

Programuje trochę w MQL4, systemy automatyczne to świetna alternatywa dla osób niezbyt zdyscyplinowanych.

akrzywosz: Proponuje założyć podobny temat na forum forex-nawigator.biz, może będzie większe zainteresowanie tematem

Pomysł może i fajny z tym forum, ale jakoś to na którym piszemy wygląda bardziej poważnie, tam z koeli mam wrażenie za dużo pesymistów ;)

Fajnie że jest nas coraz więcej, założę grupę na FB , ułatwi to nam komunikacje, ewentualnie skypa

Może być FB mam tam konto ale jakoś nie specjalnie korzystam, może wreszcie zacznę.

Pomysł może i fajny z tym forum, ale jakoś to na którym piszemy wygląda bardziej poważnie, tam z koeli mam wrażenie za dużo pesymistów ;)

Ale ludu więcej, a i pesymistów trochę potrzeba, jakby ich nie było to i nas optymistów by nie było :).

Nie wiem czy ja jestem jakimś mega optymistą może i ich trzeba ale bardziej przez pesymistów to chyba miałem na myśli frustratów i hejterów ;) Jakoś tutaj wygląda to lepiej jak już napisałem ;) Niemniej jednak miło wiedzieć, że są tu jacyś krajanie ;)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się