Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

akrzywosz

Inwestorzy giełdowi z Podlasia - nieformalny klub

Recommended Posts

Witam serdecznie, ponieważ nigdzie na forach nie znalazłem wzmianki o tradingu na Podlasiu a dokladniej mówiąc o osobach zajmujących się tradingiem lub interesujących się tą tematyka, wychodzę z pomysłem stworzenia nieformalnego klubu inwestorów własnie na Podlasiu ( Białystok), czy któs był by chętny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że na początek kilka spotkań przy kawie, piwku w celu poznania się, opowiedzenia o swoim doświadczeniu , systemach, strategiach. Mam tu na myśli dyskuję "za" i "przeciw" tradingowi. Tym którzy nie znają tematyki inwestowania - wyjaśnienie kilku istotnych rzeczy itp. Chciałbym ruszyć temat u nas w Białymstoku ponieważ o tej części Polski często sie zapomina , nawet jeśli chodzi o szkolenia czy warsztaty, a jako grupa można to zmienić. Ja zajmuję się tradingiem już ok 8 lat więc bardzo chętnie swoją wiedzą się podzielę.

Pozdrawiam :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jestem z Białegostoku także, niestety osiedliłem się w Warszawie ale pomysł popieram. Niemniej jednak jakbyście się spotykali w jakiś weekend to ja mogę przybyć od czasu do czasu :) jeszcze jakimś szpeniem nie jestem ale pogadać zawsze można, chętnie posłucham także doświadczonych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł mi się coraz bardziej podoba, szczególnie ta część z piwkiem :P, Ja na foreksie jestem już prawie 4 lata, niestety w długim okresie nie przyniosło mi to kokosów. W krótkim terminie jak najbardziej są zyski ale przychodzi jeden "czarny dzień", seria błędów i zaczynamy od nowa. Coś mi jednak mówi że nie tylko ja tak mam :).

Programuje trochę w MQL4, systemy automatyczne to świetna alternatywa dla osób niezbyt zdyscyplinowanych.

akrzywosz: Proponuje założyć podobny temat na forum forex-nawigator.biz, może będzie większe zainteresowanie tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysł mi się coraz bardziej podoba, szczególnie ta część z piwkiem :P, Ja na foreksie jestem już prawie 4 lata, niestety w długim okresie nie przyniosło mi to kokosów. W krótkim terminie jak najbardziej są zyski ale przychodzi jeden "czarny dzień", seria błędów i zaczynamy od nowa. Coś mi jednak mówi że nie tylko ja tak mam :).

Programuje trochę w MQL4, systemy automatyczne to świetna alternatywa dla osób niezbyt zdyscyplinowanych.

akrzywosz: Proponuje założyć podobny temat na forum forex-nawigator.biz, może będzie większe zainteresowanie tematem

Pomysł może i fajny z tym forum, ale jakoś to na którym piszemy wygląda bardziej poważnie, tam z koeli mam wrażenie za dużo pesymistów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie że jest nas coraz więcej, założę grupę na FB , ułatwi to nam komunikacje, ewentualnie skypa

Może być FB mam tam konto ale jakoś nie specjalnie korzystam, może wreszcie zacznę.

Pomysł może i fajny z tym forum, ale jakoś to na którym piszemy wygląda bardziej poważnie, tam z koeli mam wrażenie za dużo pesymistów ;)

Ale ludu więcej, a i pesymistów trochę potrzeba, jakby ich nie było to i nas optymistów by nie było :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ja jestem jakimś mega optymistą może i ich trzeba ale bardziej przez pesymistów to chyba miałem na myśli frustratów i hejterów ;) Jakoś tutaj wygląda to lepiej jak już napisałem ;) Niemniej jednak miło wiedzieć, że są tu jacyś krajanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...