Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Real_Deal

Platforma Exbino

Recommended Posts

Witam,

Jako że opcje binarne nareszcie rozwijają się również i w naszym kraju chciałbym podzielić się informacją o jednej z platform na której obecnie inwestuję. Na platformach binarnych działam od października 2011 roku, w tym również jakiś czas na Exbino. Przede wszystkim o czym warto wspomnieć to to, że serwis Exbino jest w pełni wypłacalny a nie ukrywajmy jest to dla mnie ogromnie ważne i biorę to zawsze mocno pod uwagę jeśli chcę w coś zainwestować pieniądze. Gdyby ktoś chciał o coś zapytać to nie krępujcie się. Mam na koncie parę dobrych inwestycji na tym serwisie więc jeśli ktoś szuka wskazówek albo waha się od czego by tu zacząć to śmiało pytać ;) Zapewniam, że z odrobiną wysiłku i poświęconym czasem na przeanalizowaniu pewnych danych da się fajnie i w miarę pewnie zarobić :) Mogę wkleić jakieś screeny z niedawnych inwestycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,właśnie przymierzam się do tej platformy.Jestem laikiem w dziedzinie giełdy,akcji itd.

Czy możesz mi powiedzieć od czego najlepiej zacząć?Inwestowałem trochę na ,demo, i nawet były jakieś plusy ale to tylko demo.Bardzo proszę o jakieś wskazówki!

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...