Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

locoloco360

Pepperstone

Recommended Posts

Co sądzicie o tym brokerze czy ktoś z was z niego korzysta ?

Założyłem demo i zastanawiam się czy założyć real ale chciałbym poznać jakieś opinie tych co znają temat.

A i to może być głupie pytanie ale cóż :) jeśli broker pisze na własnej stronie, że posiada licencję to czy możemy mu w 100 % wierzyć ?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę o tym brokerze. Poradzę ci żeby nie bawić się w jakiś "wymyślanych" brokerów. Lepiej załóż konto u brokera który jest dobrze opisany na tym forum (który jest w miarę znany)

np. Admiral Markets mogę polecić bezproblemowy broker.

Pozdrawiam

Tomasz

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzony broker, ma sporo pozytywnych opinii. Ma zarowno mt4 jak i cTrader i rodzaj platformy z tego co kojarze wybierasz podczas zakladania rachunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę pogrzebalem i tak, nie ma sie do czego przyczepic. Wyglada na rzetelnego brokera z kontami czysto ECN. Jeszcze musze troche potestowac jak wyglada egzekucja i spready na zywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę pogrzebalem i tak, nie ma sie do czego przyczepic. Wyglada na rzetelnego brokera z kontami czysto ECN. Jeszcze musze troche potestowac jak wyglada egzekucja i spready na zywo.

Zauwazylem ze na stronie dodali info o rachunkach w PLN. Jakis czas temu chyba jeszcze tego nie mieli wiec moze planuja poszerzyc oferte na Polske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wersji polskiej strony widnieje waluta PL ale to chyba po prostu drobny blad bo przy zakladaniu rachunku nie mialem do wyboru polskiej waluty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wersji polskiej strony widnieje waluta PL ale to chyba po prostu drobny blad bo przy zakladaniu rachunku nie mialem do wyboru polskiej waluty.

Zgadza sie, przy tlumaczeniu na polski pokazuje dodatkowo PLN. Taki blad :) Ale to no problem. Przy transakcjach long term po prostu zabezpieczasz sobie pozycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wersji polskiej strony widnieje waluta PL ale to chyba po prostu drobny blad bo przy zakladaniu rachunku nie mialem do wyboru polskiej waluty.

Zgadza sie, przy tlumaczeniu na polski pokazuje dodatkowo PLN. Taki blad :) Ale to no problem. Przy transakcjach long term po prostu zabezpieczasz sobie pozycja

Ja sobie darowalem zabezpieczanie i normalnie w EUR mam rachunek ale moze dlatego ze pozycji nie trzymam długo a na danych gram glownie co u nich bardzo dobrze dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...