Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

jrusek

Wymiana walut online - kantory walutowe - Cinkciarz itd

Recommended Posts

Czy ktoś z Was ma doświadczenia z wymianą walut przez Internet? Wiem, że to duża oszczędność, ale czy jest to bezpieczne? Który ewentualnie kantor możecie polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam dość często z kantorów internetowych i jeszcze nigdy żaden z nich mnie nie oszukał. Dla pewności - wybieram te, które są uwzględnione w porównywarce strefawalut.pl i mają niezłe opinie użytkowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z Trejdoo i jestem zadowolony. Bardzo podoba mi się krótki czas oczekiwania na realizację zlecenia. Dosłownie jest to kilkanaście minut. Przy małych kwotach i tak widać oszczędność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam mam jeden sprawdzony nazywa się inKantor wymiany walut online, nigdy nie zostałem przez nich oszukany a kursy dużo wyższe niż w stacjonarnych kantorach :)

Mam pytanie: czy w tym kantorze można wymienić 100 000 USD? Czy istnieją w nich obostrzenia lub konieczność rezerwacji takiej sumy np. dzień przed (lub dodatkowa procedura weryfikacyjna jak w bankach?) Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam stronkę Intransfer24.com szybko i bardzo korzystnie wymienisz waluty a kasa jest już na następny dzień nie ma problemu można przewalutować każdą kwotę wszystko jest jasne i przejrzyste polecam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam konto firmowe w Cinkciarzu i jak na razie jestem zadowolony. Dla bezpieczeństwa duże kwoty staram się rozdzielać na oddzielne transakcje po 2-3k zł jednorazowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

korzystając z dużych kantorów jak właśnie np. cinkciarz nie powinieneś się niczego obawiać. Przez wymianą zapoznaj się z regulaminem na wszelki wypadek. Poza tym tak jak ktoś tu wspomiał: dokonuj wymiany "na raty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi nigdy nie przyszło do głowy o wymianie waluty online. Może przy większych kwotach to opłacalne, ale ja jeszcze nie miałem okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłacalne jest i przy mniejszych i przy większych. To proste- kurs lepszy niż w stacjonarnym, a więc bez względu na to czy masz 200 zł do przewalutowania czy 20000 zł wyjdzie Ci taniej. Ja korzystałem z kilku kantorów internetowych, z tych może nieco mniej znanych mogę pluskantor.pl polecić. Ze względu na szybkość (przewalutowanie od ręki) , brak prowizji oraz możliwość uregulowania zapłaty za transakcję po jej dokonaniu. Niemniej jednak nie zawiodłem się też na pozostałych e-kantorach. W ten sposób wymienia się też walutę dużo wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...