Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
richlion

Jaka platforma na Linuxa Gentoo?

Witam,

jestem nowy w temacie Forex. Przez ostatnie 2 tygodnie obserwowałem jak działa platforma XTB xStation, ale na Windows 8 u znajomej. Problem w tym, że musiałbym swoje komputery przeinstalować (nie wspomnę o kupnie Windowsów co mi się nie uśmiecha). Czy są tutaj traderzy, którzy działają na Linuxie? Jakie platformy?

Próbowałem działać na xStation w Firefoxie i Chromium na moim Gentoo, ale coś jest nie tak. Konto demo nie wyświetla żadnego menu. Wykresy się nie wyświetlają, itp. Przejrzałem manual w PDF-ie, ale to co widzę na ekranie ma się nijak do tego co w instrukcji. Do tego dochodzi problem wtyczki Adobe Flash Playera, zapisałem się na darmowe webinary na innym serwisie, ale linki jak mi się podsyła żadają uzycia nowszej wersji, a wiemy jak to jest na Linuxie, na Gentoo taka instalacja to nie jest 5 minut.

Z góry dziękuję za sugestie.

Rysiek

Dukascopy Bank - forex  forum i opinie

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się