Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
fortuna

Problem z MT4

Witam

Miałem problem z mt4,zaczął mulić dość bardzo wiec odinstalowałem go z powrotem ściągnąłem z Admiral Markets zainstalowałem i teraz mam problem tzn. nie mogę dodać żadnego wskaźnika do wykresu(obecne wskaźniki zmieniły ikony obr. 2 )po za tym gdy otwieram mt4 po lewej stronie pojawiają się nowe opcje(obr 1). To samo mam z końcówką ex4 tylko ze jej nie mogę dodać. Dodaje jeszcze folder w którym się znajduje i błąd jaki wyskakuje.

Wie ktoś co z tym zrobić??

pozdrawiam

Edytowano przez Gość

Dukascopy Bank - forex  forum i opinie

Skoro już powstał taki wątek to ja mam ostatnio coś dziwnego także i nie do końca wiem co się stało

Otóż miałem dwie kopie MT4. Jedną demo drugą na realnym koncie. Poszedłem za poradą chyba kogoś na forum, bo sobie coś tam testowałem. W dniu dzisiejszym próbowałem którąś z tych wersji uruchomić i wygląda to tak mniej więcej, że próbuję uruchomić platformę jest tylko takie mignięcie i zaraz się zamyka.

Postanowiłem wywalić tą wersję demo i przeinstalowałem MT4 łącznie z wyrzuceniem swoich danych które tam miałem (bo bez tego też nie pomagało) i dalej nic. W domu gdzie mam MT4 bez dodatkowej kopii Demo działa ale uruchamia się strasznie wolno. To mi jakby nie przeszkadza ale najbardziej to mi szkoda tej wersji demo a byłem na tyle sprytny, że nie zapisałem sobie danych do logowania do konta demo, peszek ;) Zrobiłem kopię zapasową tego konta demo natomiast nie wiem czy jak spróbuję uruchomić to w swoim domu (bo wspomniane kopie miałem w pracy) to czy nie "położy" to z kolei mojego reala w domu. Może ktoś się spotkał z takim problemem? Chciałem napisać na forum MetaAQuotes ale tam trzeba stworzyć konto a na jedno pytanie to nie widzę sensu zakładania konta ;) Z góry dzięki za odpowiedzi.

Witaj,

W międzyczasie wyszła nowa wersja MT4 i brokerzy na ogół zalecają przeinstalować je na nowo, wraz ze ściągnięciem nowego pliku z ich stron. Jeśli tak zrobiłeś i mimo to dalej wyrzuca platformę to spróbuj zrobić porządek w rejestrze systemowym. Być może to właśnie tam coś się gryzie.

Jeśli chcesz zachować ustawienia z konta to skopiuj sobie katalogi: profiles, templates, experts, które potem sobie podmienisz. Demo można zawsze założyć nowe, a dane do konta rzeczywistego odzyskać.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się