Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

fortuna

Problem z MT4

Recommended Posts

Witam

Miałem problem z mt4,zaczął mulić dość bardzo wiec odinstalowałem go z powrotem ściągnąłem z Admiral Markets zainstalowałem i teraz mam problem tzn. nie mogę dodać żadnego wskaźnika do wykresu(obecne wskaźniki zmieniły ikony obr. 2 )po za tym gdy otwieram mt4 po lewej stronie pojawiają się nowe opcje(obr 1). To samo mam z końcówką ex4 tylko ze jej nie mogę dodać. Dodaje jeszcze folder w którym się znajduje i błąd jaki wyskakuje.

Wie ktoś co z tym zrobić??

pozdrawiam

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już powstał taki wątek to ja mam ostatnio coś dziwnego także i nie do końca wiem co się stało

Otóż miałem dwie kopie MT4. Jedną demo drugą na realnym koncie. Poszedłem za poradą chyba kogoś na forum, bo sobie coś tam testowałem. W dniu dzisiejszym próbowałem którąś z tych wersji uruchomić i wygląda to tak mniej więcej, że próbuję uruchomić platformę jest tylko takie mignięcie i zaraz się zamyka.

Postanowiłem wywalić tą wersję demo i przeinstalowałem MT4 łącznie z wyrzuceniem swoich danych które tam miałem (bo bez tego też nie pomagało) i dalej nic. W domu gdzie mam MT4 bez dodatkowej kopii Demo działa ale uruchamia się strasznie wolno. To mi jakby nie przeszkadza ale najbardziej to mi szkoda tej wersji demo a byłem na tyle sprytny, że nie zapisałem sobie danych do logowania do konta demo, peszek ;) Zrobiłem kopię zapasową tego konta demo natomiast nie wiem czy jak spróbuję uruchomić to w swoim domu (bo wspomniane kopie miałem w pracy) to czy nie "położy" to z kolei mojego reala w domu. Może ktoś się spotkał z takim problemem? Chciałem napisać na forum MetaAQuotes ale tam trzeba stworzyć konto a na jedno pytanie to nie widzę sensu zakładania konta ;) Z góry dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

W międzyczasie wyszła nowa wersja MT4 i brokerzy na ogół zalecają przeinstalować je na nowo, wraz ze ściągnięciem nowego pliku z ich stron. Jeśli tak zrobiłeś i mimo to dalej wyrzuca platformę to spróbuj zrobić porządek w rejestrze systemowym. Być może to właśnie tam coś się gryzie.

Jeśli chcesz zachować ustawienia z konta to skopiuj sobie katalogi: profiles, templates, experts, które potem sobie podmienisz. Demo można zawsze założyć nowe, a dane do konta rzeczywistego odzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...