Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

nemesis

Filmy, które warto zobaczyć

Recommended Posts

Jak najbardziej mogę zarekomendować film pod tytułem "Pi" :) Wciąga, pomimo że czarno-biały no i troszkę już ma :)

Do tego "Pierwszy Milion" polskiej produkcji.

"Piękny umysł" wymieniony wcześniej mogę polecić z czystym sumieniem !!

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo polecam film "W pogoni za Szczesciem" . Naprawde dobry film ktory ukazuje jak mozna dojsc z niczego do wielkich osiagniec / sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OO Tak

Polecam bardzo

Ten film ukazuje najlepszy biznes swiata - religie.

Nastepnie jest o Wojnie z Irakiem , i jak USA sie wzbogacilo na tej wojnie , i dlaczego zrobilo zamach stanu.

P O L E C A M

Pozdrawiam

Tomasz Kapuściarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://video.google.com/videoplay?docid=-5870901554543719947

Zeitgeist.

Nie znalazłem w regulaminie punktu dotyczącego zakazu wrzucania linków z filmami, dlatego zamieszczam ten link z video google ponieważ jest go bardzo ciężko znaleźć a jest godny uwagi i polecenia.

Pozdrawiam!

=)

Ad tego filmu to ktoś kiedyś powiedział iż na wojnie obojętnie gdzie by się rozgrywała na świecie bogacą się tylko Skull And Bones.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegą Exodusem, "PI" to jest film warty obejżenia. Sam regularnie wracam do niego. Stare kino, ale z bardzo dobrą fabuła i "Tym czymś".

Na weekend w ramach rozprężenia polecam: "Interstate 60" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoła uczuć

Twój na zawsze

I że Cię nie opuszczę

Plan B

Wciąż ją kocham

Moja dziewczyna

Dziewczyna mojego kumpla

American Pie

Step up

Noc żywych kretynów

Totalny kataklizm

Straszny film

Project X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwunastu gniewnych ludzi (1957)

2001: Odyseja kosmiczna (1968)

400 batów (1959)

8 i pół (1963)

Noc po ciężkim dniu (1964)

Afrykańska królowa (1952)

Obcy (1979)

Wszystko o Ewie (1950)

Annie Hall (1977)

Czas Apokalipsy (1979)

Bitwa o Algier (1967)

Złodzieje rowerów (1948)

Łowca androidów (1982)

Płonące siodła (1974)

Powiększenie (1966)

Blue Velvet (1986)

Bonnie i Clyde (1967)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezwykły romans za kulisami wydarzeń, które zmieniły bieg drugiej wojny światowej. Pełna subtelnego dowcipu historia miłosna Daisy (Laura Linney), dalekiej kuzynki Franklina Delano Roosevelta (Bill Murray), której skrywana zażyłość z prezydentem wychodzi na jaw w trakcie pierwszej w amerykańskiej historii wizyty brytyjskiego monarchy Jerzego VI (Samuel West) i królowej Elżbiety (Olivia Coleman), wcześniej błyskotliwie sportretowanych przez Colina Firtha i Helenę Bonham Carter w oscarowej komedii "Jak zostać królem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa pozycja obowiązkowa dla wszystkich finansowców - Wilk z Wall street :) Widzieliście? Jak wrażenia? Dla mnie chyba najlepszy film roku (obejrzałem jeszcze w 2013)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem, widziałem :). Czy obowiązkowy do obejrzenia dla finansowców? Nie powiedziałbym. Otoczka jest związana z Wall Street i finansami ale ci, którzy oczekują merytoryki i wprowadzenia w wielki świat giełdy rozczarują się. To zupełnie inny typ kina i trzeba iść na film z innym nastawieniem.

Ale abstrahując od tego... Dobra produkcja, jedna z lepszych Scorsese i chyba nie zgrzeszę jeśli napiszę, że najlepszy film DiCaprio. A cała historia oparta na faktach:

http://en.wikipedia.org/wiki/Jordan_Belfort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...