Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Denon

System na sukces

Recommended Posts

Walka rządu Grecji z europejską Trojką. Komentarz w sprawie greckich długów.

Jeszcze nie tak dawno, bo nieco ponad 3 lata temu, Grecja zajmowała ostatnie miejsce w rankingu państw wobec których przeprowadzono ocenę wiarygodności kredytowej. W tym czasie grecki rząd, gdy zwracał się do Trojki po wsparcie finansowe, obiecywał przeprowadzenie szerokich reform gospodarczych. Tym samym ojczyzna matematyki – parafrazując Michaela Lewisa – przeszła pod kuratelę obcych państw.

Więcej na: Walka rządu Grecji z europejską Trojką. Komentarz w sprawie greckich długów.

grecja-dlug-problemy-unia-europejska-600x400.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawo przyciągania w wersji light

Kilka lat temu rozpocząłem czytanie nieco zbytnio spirytystycznej pozycji z literatury współczesnej pt. Sekret, której myśl przewodnia wywarła na mnie większe wrażenie, aniżeli mógłbym się kiedykolwiek po sobie spodziewać. Otóż zagadnieniem tym jest efekt przyciągania, który pomimo braku ukończenia owej książki – towarzyszy mi po dziś dzień i prawdopodobnie już ode mnie nie odejdzie.

Więcej na: Prawo przyciągania w wersji light

prawo-przyciagania-600x400.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

How I became the corporate man. [ENG]

Financial intelligence is subject which I first heard of at age of 17, when I started promptly to develop new skills. Person who introduced it to me by his books was Robert Kiyosaki, who have had big impact on my life. After I have reached maturity, it was natural for me to start my path as entrepreneur. The only thing that I was thinking about those days was Foreign Exchange which became almost an obsession. It was clear to me that I would build on that whole business named Trader Team.

Więcej na: How I became the corporate man. [ENG]

korporacja-rozwoj-osobisty-600x400.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CRM daje realną przewagę

Tym razem chciałbym poruszyć temat narzędzi, dzięki którym możliwe jest uzyskanie przewagi konkurencyjnej nad innymi z branży. Jest nieodzowny w sprzedaży i staje się coraz częściej elementem bez którego nie sposób jest zarządzać relacjami z klientem – mowa o systemie CRM (ang. customer relationship management).

Więcej na: CRM daje realną przewagę

crm-customer-relationship-management-microsoft-600x400.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślisz nad projektem? Naucz się nim zarządzać

W zarządzaniu jednym z podstawowych pojęć jest zagadnienie celów. Rozróżniamy cele główne i pośrednie, czyli takie mniej lub bardziej istotne w ogólnym działaniu. Jeżeli już je określimy, to wiemy przynajmniej gdzie chcemy się znaleźć. Dodamy do tego czas w jakim dany cel główny ma zostać osiągnięty oraz budżet, jakim dysponujemy na jego realizacje. Taka mieszanka daje nam nic innego jak projekt, którym trzeba odpowiednio zarządzić.

Więcej na: Myślisz nad projektem? Naucz się nim zarządzać

zarzadzanie-projektami-cele-600x400.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reengineering – trudne słowo, łatwe zmiany

Rewolucje zdarzają się nie tylko na filmach ale również w codziennym biznesie. Sposobem na wprowadzanie takowych w życie jest reengineering. Słowo być może trudne, jednak temat jest bardzo prosty. Każdy biznes prędzej czy później doświadcza stagnacji, a ponowna reorganizacja działań może być odpowiedzią na spadek efektywności objawiający się obniżającymi wynikami.

Więcej na: Reengineering – trudne słowo, łatwe zmiany

Reengineering-zmiany-600x400.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie osiągasz celów? Wprowadź profesjonalny plan działania (WZÓR)

Ostatnio było o reorganizacji procesów, a tym razem skupię się na planie działania (ang. action plan), który może być znakomitym narzędziem wspierającym realizację wyznaczonych celów. Jest to zagadnienie węższe, niż ogólne planowanie, jako funkcja zarządzania. Plan działania będzie zatem planowaniem w małej skali, opierającym się na wskazywaniu codziennych zadań, które manager zmuszony jest wykonać, aby przybliżyć się do miejsca w którym musi się znaleźć.

Więcej na: Nie osiągasz celów? Wprowadź profesjonalny plan działania (WZÓR)

plan-dzialania-cele-600x400.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strategia zdrowego odżywiania. Składniki sukcesu.

Jeżeli o mnie chodzi to jestem osobą niezmiernie aktywną. Mam tutaj na myśli nie tylko aktywność zawodową czy rozwojową ale również fizyczną o czym mogą świadczyć liczne treningi. Zaliczam do nich siłownię/crossfit, sporty walki oraz bieganie, które uprawiam regularnie nawet do 5 razy w ciągu tygodnia.

Więcej na: Strategia zdrowego odżywiania. Składniki sukcesu.

zdrowe-odzywianie-sukces-600x400.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbyt wielcy by upaść. Zrozumieć bankowość inwestycyjną z filmu

Zacznijmy od początku. Mamy rok 1933, kiedy to w Stanach Zjednoczonych Ameryki wprowadzony zostaje Banking Act, czyli ustawa znana lepiej jako Glass-Steagall Act. Jej podstawowe założenie było proste- banki nie mogły łączyć działalności inwestycyjnej ze standardową obsługą depozytowo-kredytową.

Więcej na: Zbyt wielcy by upaść. Zrozumieć bankowość inwestycyjną z filmu

zbyt-wielcy-by-upasc-kryzys-finansowy-600x400.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po co Ci to narzekanie?!

Tym razem krótki tekst o tym, jak radzić sobie z faktem, że ciągle uczepiamy się konkretnych myśli posiadających negatywny ładunek energetyczny oraz którym pozwalamy dominować nad naszą świadomością. Zawiało nieco ezoteryzmem, zatem przestrzegę już na wstępie, że chodzi tylko i wyłącznie o pozbycie się powodów do narzekania i skupieniu się na tym co w naszym życiu jest dobre. Zmiana nastawienia będzie możliwa dzięki jednemu prostemu ćwiczeniu, które może (dosłownie!) zmienić Twoje życie.

Więcej na: I po co Ci to narzekanie?!

narzekanie-polakow-600x400.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na kontraktach CFD można dużo zarobić ale też wszystko stracić

Na rynkach finansowych działam już od niemal dekady, a mimo to ciągle wierny jestem jednemu konkretnemu instrumentowi finansowemu, który postaram się przybliżyć w ramach niniejszego wpisu. Mowa o CFD, czyli kontrakcie na różnice kursowe (ang. contract for differences), który dzięki swojej prostocie oraz łatwemu dostępowi pozwala zaspokoić oczekiwania praktycznie każdego indywidualnego spekulanta.

Więcej na: Na kontraktach CFD można dużo zarobić ale też wszystko stracić

kontrakty-cfd-600x400.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...