Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Denon

DayTrading - 18.07.2014

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z dzisiejszej sesji.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dukascopy Bank - forex  forum i opinie

USD/PLN odbił idealnie od oporu w okolicach 3.0750. Patrząc na to, że przed przebiciem tego oporu o znaczące 1,5-2 grosze ruch był stale w zasięgu 3.00 - 3.08, aktualnie mamy dobrą okazję na pozycję krótką wewnątrz kanału horyzontalnego.

Taką też otworzyłem pozycję, szczególnie że deprecjacja złotego po wczorajszej katastrofie została wyhamowana, podobnie jak wzrosty na złocie, które jest postrzegane jako jedna z bezpiecznych przystani w czasie zwiększonego ryzyka na rynkach światowych w związku z dalszą eskalacją konfliktu ukraińskiego.

Patrząc na to, że nawet nasza giełda wyciągnęła poranne spadki, które dochodziły nawet do -1% na indeksie WIG20 - jestem dobrej myśli co do dzisiejszego dnia. Polska giełda i kurs złotego powinny mimo wszystko zwyżkować przez resztę sesji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą opublikowano dane z Kanady, gdzie sprzedaż hurtowa m/m wzrosła o 2,2%, gdy spodziewano się wzrostu 0,7%, poprzednia wartość 1,4%. Inflacja bazowa spadła o 0,1% m/m, a całościowa wzrosła o 0,1% m/m (poprzednie wartości to 0,5%).

Wzrost sprzedaży hurtowej jest pozytywnym znakiem, natomiast niewielkie zmiany inflacji nie powinny mieć mocnego wpływu na rynek. Z tego, co teraz obserwujemy, nastąpiło gwałtowne umocnienie się dolara kanadyjskiego. Uważam, że jest to przesadzona reakcja i za jakiś czas powinno wszystko wrócić do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O 15.55 opublikowany zostanie raport sentymentu ludzi odnośnie swojej sytuacji finansowej, jak i całej gospodarki USA. Zakłada się wzrost wskaźnika o 1 pkt do poziomu 83,5. Większe odstępstwa od prognozy mogą wywołać zwiększone ruchy na parach dolarowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×