Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

AsFX

Obstawiamy zwycięzce i finał ME 2008.

Recommended Posts

Mój osobisty typ to Holandia, grali jak lwy w grupie. Zobaczymy czy sobie z Ruskimi poradzą. A finał to będzie Holandia - Turcja. I wygrana moich faworytów 2:0.

Dawajcie wasze propozycje.

Pozdrawiam!

=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Holandia ;d, chociaż przed ME ich nie obstawiałem, ale widząc jak im idzie to są dla mnie głównym faworytem do zwycięstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to chyba mamy po faworycie Nemesis =X. Rosja nieźle im wczoraj dała popalić. To jak to teraz będzie ? Finał ? Rosja vs Turcja ? To by było naprawde zabawne xD.

Pozdrawiam!

=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiszpania wygra te mistrzostwa ,zapłacili najwięcej :)

E tam =P. Wczoraj byli trochę lepsi od Włochów. Ładny mecz był nawet.

Pozdrawiam!

=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że nie gram u Bukmacherów bo bym cały kapitał stracił. Moje typy tutaj jakoś nie wychodzą. Teraz 3:2 dla Niemców w meczu z Turkami. W sumie to ME i bardzo często są niespodzianki. Została chyba tylko Rosja =P.

Pozdrawiam!

=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to chyba po frytkach :D "Hiszpania wygra te mistrzostwa ,zapłacili najwięcej",że też sam siebie musze cytować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz też chciałbym żeby nasi sąsiedzi wygrali =] A co do Rosji to chyba jedne z ich najlepszych ME. Daleko zaszli i walczyli do końca. Mimo tego kiepskiego meczu z Hiszpanami wydaje mi sie że wartość rynkowa ich reprezentacji szybko wzrośnie =D.

Pozdrawiam!

=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj nieposzly twoje zalozenia Asvor. Niemcy - Hiszpania 0-1 Bardzo dobra gra Hiszpanow widac ze byli wycwiczeni do gry technicznej . Niemcy wg moich opini za bardzo napalili sie na wygrana , byli za pewni siebie . Piekny mecz byl :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano jakoś nie wyszło =X. Wczoraj Niemców zamuliło całkowicie, mimo wszystko wygrał lepszy! Za to Nicko trafił z tym strzałem =P.

Pozdrawiam!

=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przecież wam pisałem że z nieoficjalnego źródła dowiedziałem się że mistrzostwa są przekupione :) na korzyść espanii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...