Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Trading-Turtle

Za duża stopa zwrotu

Recommended Posts

Witajcie, ostatnio przeglądałem konkursy na stronie IronFx.

I znalazłem tam konkurs demo:

http://www.ironfx.com/pl/promotions-con ... ompetition

Te 1500% które kolega zrobił od początku sierpnia.

Według mnie jest to fake + otwieranie kilku kont demo, max pozycja i troszkę szczęścia i na

30 pipsach robimy te 1500 %.

Tak to zrobił co nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam regulaminu konkursu, jednak nawet podany scenariusz nie oznaczałby, że uzyskany wynik jest nieprawdziwy.

Na demo wszystko jest możliwe, szczególnie jeżeli miałoby się do dyspozycji kilka rachunków. Konkursy tego typu rządzą się swoimi prawami i rzadko mają coś wspólnego z realnym handlem. Jest to rozgrywka kierowana na uzyskanie jak najwyższej stopy zwrotu bez zwracania uwagi na duże ryzyko bankructwa. Zyskiem jest w tym przypadku potencjalna nagroda, zatem strategia musi uwzględniać konkretne okoliczności w jakich przychodzi "pracować" traderom na rachunkach demo.

Kto wie, może na przestrzeni lat - po uzyskaniu wygranego w tego typu konkursie kapitału na trading - niejednemu graczowi udało się potem na tej podstawie zrealizować już poważny handel ze strategią dającą szansę uzyskać zysk na tradycyjnym rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...