Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

malami92

rynek usług finansowych-porada

Recommended Posts

Witam :)

Potrzebuję pomocy otóż mam do napisania pracę na temat "Konkurencja na rynku usług finansowych". Spośród tak szerokiego tematu mam wybrać jakiś przykład lub problem i go opisać (minimum 8 stron) tylko, że pomysłów brak :(

Byłabym wdzięczna jeśli ktoś na tym forum jest bardziej zorientowany w temacie i zechce mi pomóc. Chodzi o same podpowiedzi, o czym napisać i na czym się skupić, co jest ciekawe, ewentualnie jakąś literaturę do tego.

Z góry dziękuję!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy nie jest już na to za późno, ale przyszedł mi do głowy temat związany z niedawno wprowadzoną Rekomendacją U, która zakazuje bankom niejako zmuszania kredytobiorców do kupna ubezpieczeń wraz z kredytami hipotecznymi czy gotówkowymi. Teraz klient ma prawo wybrać samemu odpowiednie ubezpieczenie przy kredycie hipotecznym. Rekomendacja funkcjonuje już prawie 3 miesiące, więc byłoby ciekawe sprawdzić jak zmieniły się warunki konkurencji na rynku ubezpieczeniowym, np. ubezpieczeń domów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...