Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

chemik86

Members
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About chemik86

 • Rank
  Member

Converted

 • LOCATION
  Array
 1. Chyba wszedł z realną kasą, zarobił milion z 100 dolarów i nie będzie z nami rozmawiać ;)))
 2. Dzięki Raposo za linka, w sumie właśnie tak sobie o tym temacie myślałem ;)
 3. Nie to miałem na myśli żeby się zapisywać, dla mnie to takie raczej za kosmiczne i zbyt brutalnie reklamowane. Po prostu chciałem poznać opinię kogoś kto w tym uczestniczył, czy faktycznie daje takie efekty jak zapewnia autor, z tym że, tylko z czystej ciekawości. ;)
 4. Zapisywał się ktoś może do Pana Sebastiana Urbanskiego i korzystał z jego systemu Price Action?
 5. Taki mały śmieszny akcent, na pewnym zagranicznym forum znalazłem, usprawiedliwenie: "Przegrałem bo bank wszedł do gry, a mój system nie przewiduje SL"
 6. Wyniki są całkiem ok tylko nasówa się pytanie jak bardzo skomplikowany jest ten system ;D
 7. Witam, ja osobiście nabyłem wspomnianą książkę i obiektywnie mogę stwierdzić, że autor w niewielkiej ilości tekstu przekazał ogrom informacji które są dość zrozumiałe nawet dla mnie (nie znam się zbytni na kwestiach związanych z tą tematyką). Aha, do ksiązki jest dołączone wideo które ukazuje "o co chodzi" :D Jak dla mnie wydawnictwo jest ok.
 8. Też prawda, w którymś tam poście wyszło na to, że tyle teorii scalpingu co ludzi ;)
 9. To tak jeszcze dodam dla ścisłości ;) Gdzieś jest napisane, że na kontach ECN nikt nie robi problemu w kwesti scalpingu, i teraz kwestia wydaje się bardziej logiczna, no bo jak scalpowac z limitem ponad 50 pips. Jakbym uważniej czytał to bym pewnie do tego doszedł, jeszcze raz dzięki za odpowiedz:D
 10. Super, tak mi się wydawało ale nie byłem pewien, dziękuje za szybka, rzetelną i zrozumiałą odpowiedz ;) Pozdrwiam.
 11. Witam ponownie, mam dość smieszne pytanie i nie potrafię na nie nigdzie znaleźć odpowiedzi, dlaczego w MT 4 SL oraz TP mogę ustawić tylko od 50 pips wzwyż, natomiast w cTrader występują zupełnie inne (mniejsze) wartości. Czy to ma związek z tym, że cTrader jest kontem z ECN (nie wiem czy pisze się z ECN czy typy ECN więc przepraszam ;) ) czy też ja czegoś nie potrafię "ustawić" lub po prostu nie rozumiem. Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam.
 12. Z tą solidnością to jak najbardziej się zgadzam ;) Obsługę klienta mają na naprawdę wysokim poziomie :)).
 13. Super, dzięki Waszym odpowiedzią wiem coś więcej, za co z góry dziękuje. A pytałem z tego powodu, iż jestem doś początkujący, działam na FXPRO, nie mam jeszcze jako tako wypracowanego systemu gry, a niechciałbym "zdenerwować" brokera ;). Jeszcze raz dzięki, pozdrawiam.
 14. Witam wszystkich, mam następujące pytanie, czy jest ktoś w stanie dokładnie napisać czym jest scalping, kwestia jest taka, że jestem początkującym w kwesti forex-a, i szczerze przyznam, że nie do końca rozumiem to pojęcie, teorytycznie myślę, że można mówić o scalpingu gdy zawiera się bardzo dużo bardzo krótkich (w sensie czasowym oczywiście, nie mam na myśli short ;)) tranzakcji, z tym, że ile to jest "dużo", oraz jaki to czas "krótko". Jeżeli coś napisałem nie tak jak należy to najmocniej przepraszam. Z góry dzięki za pomoc. Pozdawiam.
×
×
 • Create New...