Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

kocurnikov

Members
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About kocurnikov

 • Rank
  Advanced Member
 1. Witam, pilnie potrzebuję informacji dot. punktów swapowych tj: 1) dlaczego punkty swapowe są naliczane, 2) skąd się biorą, 3) dlaczego czasami są tylko dodatnie, ujemne lub dodatnie i ujemne, 4) co jaki czas się zmieniają, 5) od czego zależy ich wartość i dlaczego u różnych brokerów są różne Z góry dziękuję za odpowiedzi.
 2. Witam, jak waszym zdaniem wpłynie trzęsienie ziemi w Japonii na światową gospodarkę?? Zastanawia mnie dlaczego jen umocnił się do dolara i euro w dniu dzisiejszym.
 3. Na wykresie można także wyrysować trójkącik. Zastanawiam się tylko czy zajmować krótką po wybiciu z paternu czy dopiero po przebiciu poziomu 80.90. No i nie za bardzo wiem gdzie ustawić stopa
 4. A zanim będziesz wchodzić w pozycję krótką nie będziesz zajmował długiej na korektę??
 5. Napisz dokładniej coś o tej pozycji
 6. Hahahah, ja bacznie obserwuję Twoje posty
 7. A czy to nie czas na dalsze wzrosty?? Po pięciu falach wzrostowych nastąpiła korekta abc w której długości fal prawie się zrównały. Do 100% brakło zaledwie 40 pipsów. Co Wy na to??
 8. A propos ktoś tu chyba przegiął pałkę
 9. W go4x mam konto od kilku miesięcy. Od tego czasu nie mogę się uskarżać na żadne problemy. Transakcje otwierane i zamykane beza problemów, jeżeli występują kwotowania to jest okno informacyjne i można przyjąć lub usunąć zlecenie. Minimalna wpłata początkowa 1000,00 zł, miniloty, spread na EUR/USD nawet 0,5 pipsa:D Kontakt bez problemowy przez czata na stornie, telefoniczny czy mailowy. Dostępny czytnik RSS z najnowszymi informacjami. Jednym słowem polecam. Dla porównania spread na GOLD w XTB od 80 do 200 pipsów w go4x od 8 do 12 pipsów:D
 10. Witam serdecznie mam problem z ustawieniami MACD w MT4. Mianowicie kiedy wchodzę w właściwości to widzę: FastEMA-12, SlowEMA-26, SignalSMA-9. Niestety na wykresie MACD pokazuje się tylko jedna średnia i histogram. Nie ma drugiej średniej. Jak ustawić parametry aby były 2 średnie i histogram?? Dzięki.
 11. Mariusz32 "aż oczy bolą patrzeć" jak się czyta Twoje 3 powody by nie inwestować na Forexie. Wydaje mi się, że za szybko się poddałeś, literatura którą przeczytałeś to niezbędne minimum. Pieniądze, które straciłeś powinieneś potraktować jako inwestycję, a nie obrażać się na rynek. Aby zacząć zarabiać systematycznie należy tej tematyce poświęcić lata. Pozdro.
 12. A możesz mi powiedzieć co to jest Meta Trader MultiTerminal? Nie spotkałem się jeszcze z taką aplikacją. Do czego ona służy?
 13. Ostatnio dowiedziałem się, że jest też możliwość zainstalowania kilka razy platformy na dysku w różnych plikach i odpalenie ich jednocześnie. Nie dublują się i dzięki temu możemy mieć na każdym monitorze otwartą platformę.
 14. Bardzo mi pomogłeś, gdyż zastanawiałem się właśnie czy będzie możliwość rozciągnięcia w poziomie okna platformy i do każdego monitora dostosować okno z wykresem instrumentu. Dzięki.
×
×
 • Create New...