Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

kocurnikov

Members
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by kocurnikov

 1. Witam, pilnie potrzebuję informacji dot. punktów swapowych tj: 1) dlaczego punkty swapowe są naliczane, 2) skąd się biorą, 3) dlaczego czasami są tylko dodatnie, ujemne lub dodatnie i ujemne, 4) co jaki czas się zmieniają, 5) od czego zależy ich wartość i dlaczego u różnych brokerów są różne Z góry dziękuję za odpowiedzi.
 2. Witam, jak waszym zdaniem wpłynie trzęsienie ziemi w Japonii na światową gospodarkę?? Zastanawia mnie dlaczego jen umocnił się do dolara i euro w dniu dzisiejszym.
 3. Na wykresie można także wyrysować trójkącik. Zastanawiam się tylko czy zajmować krótką po wybiciu z paternu czy dopiero po przebiciu poziomu 80.90. No i nie za bardzo wiem gdzie ustawić stopa
 4. A zanim będziesz wchodzić w pozycję krótką nie będziesz zajmował długiej na korektę??
 5. Napisz dokładniej coś o tej pozycji
 6. Hahahah, ja bacznie obserwuję Twoje posty
 7. A czy to nie czas na dalsze wzrosty?? Po pięciu falach wzrostowych nastąpiła korekta abc w której długości fal prawie się zrównały. Do 100% brakło zaledwie 40 pipsów. Co Wy na to??
 8. A propos ktoś tu chyba przegiął pałkę
 9. W go4x mam konto od kilku miesięcy. Od tego czasu nie mogę się uskarżać na żadne problemy. Transakcje otwierane i zamykane beza problemów, jeżeli występują kwotowania to jest okno informacyjne i można przyjąć lub usunąć zlecenie. Minimalna wpłata początkowa 1000,00 zł, miniloty, spread na EUR/USD nawet 0,5 pipsa:D Kontakt bez problemowy przez czata na stornie, telefoniczny czy mailowy. Dostępny czytnik RSS z najnowszymi informacjami. Jednym słowem polecam. Dla porównania spread na GOLD w XTB od 80 do 200 pipsów w go4x od 8 do 12 pipsów:D
 10. Witam serdecznie mam problem z ustawieniami MACD w MT4. Mianowicie kiedy wchodzę w właściwości to widzę: FastEMA-12, SlowEMA-26, SignalSMA-9. Niestety na wykresie MACD pokazuje się tylko jedna średnia i histogram. Nie ma drugiej średniej. Jak ustawić parametry aby były 2 średnie i histogram?? Dzięki.
 11. Mariusz32 "aż oczy bolą patrzeć" jak się czyta Twoje 3 powody by nie inwestować na Forexie. Wydaje mi się, że za szybko się poddałeś, literatura którą przeczytałeś to niezbędne minimum. Pieniądze, które straciłeś powinieneś potraktować jako inwestycję, a nie obrażać się na rynek. Aby zacząć zarabiać systematycznie należy tej tematyce poświęcić lata. Pozdro.
 12. A możesz mi powiedzieć co to jest Meta Trader MultiTerminal? Nie spotkałem się jeszcze z taką aplikacją. Do czego ona służy?
 13. Ostatnio dowiedziałem się, że jest też możliwość zainstalowania kilka razy platformy na dysku w różnych plikach i odpalenie ich jednocześnie. Nie dublują się i dzięki temu możemy mieć na każdym monitorze otwartą platformę.
 14. Bardzo mi pomogłeś, gdyż zastanawiałem się właśnie czy będzie możliwość rozciągnięcia w poziomie okna platformy i do każdego monitora dostosować okno z wykresem instrumentu. Dzięki.
 15. Witam, mam pytanko. Czy na platformie MT4 jest możliwość wyświetlenia na 3 osobnych monitorach wykresów 3 różnych instrumentów mając adpaloną jedną platformę??
 16. Witam. Jaka będzie różnica w obliczeniach wartości depozytu zabezpieczającego, pipsa itp... przy dźwigni 1:100 i 1:200??
 17. Czy może ktoś napisać godziny otwarcia największych rynków na świecie oraz na jakie godziny przypada największy obrót? EUR/USD, EUR/JPY, USD/JPY, EYR/CHF, USD/CHF, EUR/GPB, USD/GPB, USD/PLN, EUR/PLN. W jakich godzinach jest największy obrót na surowcach?
 18. A jeszcze pytanie odnośnie wskaźnika TRO TYNAMIC...... Dlaczego raz wskaźnik ma mniej kropek a raz więcej?? No i gdy na H1 czekamy na którąś z cyferek i zawieramy na m15 transakcje to mamy tylko jedną okazje na zawarcie transakcji, mianowicie na odbiciu od wskaźnika? Czyli oznacza to że po transakcji musimy czekać na kolejną cyferkę na H1 czy w między czasie też zawieramy transakcje, jeśli tak to kiedy??
 19. Ok, tylko jeszcze wskaźnik do MT4 by mi się przydał
 20. W sumie to nie bardzo kminie czytając to forum z linka. Czy mógłby ktoś przedstawić krok po kroku jak działa system czyli na jakim interwale gramy, na jakich parach najlepiej się sprawdza, kiedy otwieramy pozycję, gdzie ustawiamy stopa, kiedy zamykamy pozycję czyli dokładny opis funkcjonowania??
 21. Można prosić plik ze wskaźnikiem??
 22. Ok, to wszystko jasne Proszę załącz jeszcze plik ze wskaźnikiem gdyż nie mam go w platformie. Będę bardzo wdzięczny.
 23. Tylko z tego co widzę na zamieszczonych przez Ciebie screenach to w miejscach gdzie napisałeś KUP linie wskaźnika się nie przecinają lecz są jedynie zbliżone do siebie.
×
×
 • Create New...