Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Rich

Members
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Rich

 • Rank
  Member

Converted

 • LOCATION
  Array
 1. Frustracji nie ma, bo nie ma takiego powodu (w podtekście wyniki inwestycyjne). Jest co najwyżej pewna irytacja co do uzyskiwanych gdzieniegdzie odpowiedzi. Co do AM i mojego osądu o brokerze - pochodzi tylko i wyłącznie z wpisów na forach, a że jest ich zdecydowanie więcej negatywnych i to grubych, to moje zaciekawienie i zapytanie tutaj, wśród jego użytkowników. A fotka korporacyjna na stronie kontaktowej - wybaczcie, ale efekt groteskowy ;)
 2. bo jestem przeciwnikiem ozdabiana swoich serwisów gładkimi, korporacyjnymi fotkami.
 3. Który z Panów na zdjęciu to p. Rafał a który p. Marek? ;) http://www.traderteam.pl/index.php?page=kontakt
 4. Raz mnie posądza o niewiedzę w zakresie uwidaczniania symboli, potem że mylę brokerów. dzizes ;)
 5. Generalnie ten wątek (ponad 200 podstron), np. ostatnie 20 stron, od tej: http://www.forex.nawigator.biz/dyskusje ... start=2020
 6. Ok;) To ostatnie to akurat dla mnie wada, oraz bardzo krytyczne opinie o brokerze na forum Nawigator. I się dziwię, dlaczego Panowie się z tym brokerem związaliście, podejrzewam, że z powodów biznesowych niż inwestycyjnych.
 7. Aż takim lamerem to nie jestem. Oczywiście że tak zrobiłem, a że spodziewałem się podobnej porady to dopisałem "(nie tylko w oknie Rynek)".
 8. Czyżby nie było WIG20.I na demo AM? Zainstalowałem demo, wśród Symboli nie ma tegoż (nie tylko w oknie Rynek).
 9. Rich

  Saxo Bank - opinie

  Dziękuję Panowie za wypowiedź. Zgadzam się, że dopóki sam nie zweryfikuję to się naprawdę nie dowiem, ale skoro jest możliwość uzyskania opinii od kogoś, kto dłuższy czas korzystał a zna się na rzeczy - cenne.
 10. Rich

  Saxo Bank - opinie

  Jako że Saxo Bank jest market makerem, a nie brokerem ECN czy STP i ma dealing desk, to moje pytanie, czy rzeczywiście grają przeciwko klientowi? Czy zdarza się SL hunting, rekwotowanie, duże zmiany spreadów? Jak to wygląda w TMS Brokers?
×
×
 • Create New...