Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

kashai

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About kashai

 • Rank
  Newbie
 1. Ja również trzymałbym się z daleka - temat piramid finansowych jest aktualny z powodu Amber Gold i lepiej unikąć takich podejrzanych inwestycji.
 2. Czekam z niecierpliwością. Na pewno się przyda.
 3. W ostatnich 5 latach najwięcej zarobił OFE Allianz. Ranking znajdziesz na rankingofe.pl. Chociaż wielkiej różnicy raczej nie ma - wszystkie OFE to dziadostwo, z gigantycznymi prowizjami za zarządzanie ;) Pomysł lepiej nad 3 filarem - można inwestować samemu i nie płacić podatku.
 4. Na bankierze masz zakładkę Rynek Pierwotny i znajdziesz tam wszelkie niezbędne informacje. Poza tym, Twój dom maklerski tez powinien mieć odpowiednią zakładkę z odpowiednimi informacjami. Inna sprawa, że rynek pierwotny w obecnych czasach to raczej słaby interes.
 5. Ostatnio XTB się promuje i faktycznie są całkiem nieźli, przynajmniej jeśli chodzi o prowizję. Obsługa techniczna trochę zawodzi, ale jak kto zaczyna to 3zł minimalnej prowizji (zamiast 6zł w wiekszości DM) robi sporą różnicę.
 6. Wzory przydatne i warto je znać, ale w sieci jest masa różnego rodzaju kalkulatorów, które policzą to wszystko za nas
 7. Zależy czy FED włączy drukarkę czy nie ;) A moim skromnym zdaniem Q3, czyli drukowanie to tylko kwestia czasu.
×
×
 • Create New...