Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Wa$$kII

Members
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Wa$$kII

 • Rank
  Member
 1. jak widać frank znalazł mocne wsparcie na wspomnianym wcześniej poziomie 1.052 :) W tej chwili już nie mam tej pozycji, ostatnią część zamknąłem wczoraj na poziomie 120 pips. (20%)
 2. może podasz linki do anglojęzyczncyh stron które polecasz?
 3. Wa$$kII

  OANDA - opinie

  czasami są przerwy techniczne ale w dni wolne od handlu można nawet zlecenia składać :D
 4. Wa$$kII

  OANDA - opinie

  można sciągnąć ikonkę na pulpit i wtedy jest bez przeglądarki :) a jesli nie chce dzialac to moze brakować Ci java'y http://fxtrade.oanda.com/forex_trading/ ... /fxdesktop
 5. nemesis, chętnie od Ciebie kupię :) mam setup longa po 1.05-1.052 bardzo mocny poziom Dlaczego tutaj long? fibo 38.2 całego tuchu up fibo 50% mniejszego ruchu korekty 1:1 możliwe zbiegnięcie z linią trendu ważny poziom wsparcia wcześniej oporu. ładna okrągła liczba 1.05 161.8% spadku z góry ;)
 6. w związku z pytaniami dlaczego brałem jena po 88.20 więcej tutaj http://topfxsignals.com/pl/2010/01/mocn ... -wsparcia/ closed 60% na +80 pips 20% na +180 pips 20% na +220 pips =128 pips :)
 7. może napisze coś więcej jakieś przykłady czym się kierujesz? itp
 8. http://topfxsignals.com/pl/2010/01/mocn ... -wsparcia/ tutaj jest opisayny ten setup :) brał ktoś tego longa uj?
 9. czekam na longa po 88.30 - 88.00 potencjalny zysk 700+ pips
 10. moim zdaniem jest tyle darmowych dobrych systemów, że nie ma sensu łądować w to kasy :) Najlepsze rzeczy są za free bo same na siebie zarabiają a nie trzeba ich kupować :) W przypadku EA może być trochę inaczej, ale nie wierz, że ktoś kto może zarobić na EA 100 000$ sprzeda je za 100$ czy 200$
 11. duży setup szykuje się na usdjpy po 88.20 - 88.00
 12. Witam, Przedstawię moje proste analizy wykresu, które działają na wszystkich TF, ja stosuję od m5 do h4. Na wyższym interwałach robię tylko analizę. Szukam podstawowych formacji flagi, chorągiewek i trójkątów, nie będę o nich pisałem o jest sporo materiałów na ten temat. Przedstawię mój setup który ostatnio często się pojawia. Trejd z piątku w załączniku. Krótki skalp na 20 pips ponieważ pora nie była odpowiednia. Układ nad i pod Wkrótce opiszę więcej formacji PA. Powyższa zdarza się rzadko, ale działa co do kilku pips, używam do tego potwierdzenia na m5
 13. Uważam, że najprostsze jasne metody są najlepsze. Problem w tym, że początkujący nie potrafią ich stosować konsekwentnie i tu powstaje problem zaczynają szukać grala i pogmatwanych systemów.
 14. Uważam, że najlepszym sposobem na granie z trendem jest porównywanie korekt, przykład kupna EUR/USD. Należy też pamiętać, że trend nie trwa wiecznie i podpinając się do niego później nastawiasz się na łapanie końcówki trendu. Może opiszesz dokładnie jak zajmować pozycję z trendem?
×
×
 • Create New...