Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

tadeusz

Members
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About tadeusz

 • Rank
  Member

Converted

 • LOCATION
  Array
 1. Na eur/usd ukształtował się ładny RGR. Myślę, że zapowiada przynajmniej 50 pipsów swobodnego lotu. Sell 1,4028. SL ok 30 pipsów.
 2. Od wczoraj trzymam długą pozycję na EUR/USD - wejście 1,3897 - aktualnie 130 pips na plus SL przestawiony na 1,4020 Trailing 15 pips EDIT - Zamknięte na SL
 3. Jestem 112 pipsów na plus - przestawiam SL na 0,9925 i ustawiam TS na 15 pipsów - albo strzał w górę, albo szybka realizacja zysków... Pzdrawiam!
 4. Korekta się wzięła i dokonała. Jeżeli zejdzie poniżej, to niewiele (mam nadzieję). USD/CHF Long 0,9820 SL 20 pipsów. Pozdrawiam pełen nadziei. ;)
 5. Witam! Miniony tydzień kończę na minusie. Próbuję nauczyć się używać fibo. Plany: USD/CHF - Koniec lub korekta trendu spadkowego. Powstał mini-trend wzrostowy. Chcę zaczekać do korekty i otworzyć długą pozycję. Nawet, jeżeli powrócimy do spadków powinno się to stać w okolicach 0,9997. Prosiłbym, żeby ktoś przejrzał i skomentował, czy ma to ręce i nogi, czy coś pokręciłem =] Pozdrawiam!
 6. Korekta zdecydowanie nie spełnia oczekiwań - zapomniała się zatrzymać. Nie otwieram.
 7. Grzecznie czekam na korektę na eur/gbp. Nie gram i czekam. Trudniejsze, niż się wydaje. Cholerny zen. =]
 8. Podobieństwa, owszem: Są podobnej długości i nachylone pod podobnym kątem. Różnice też widzę: W długości i ilości świec. Czy na podstawie tego można wnioskować, że trzecia fala będzie podobna? Na marginesie: Dzięki za odpowiedź ;)
 9. Witajcie, Wiem, że pytania nieco naiwne, mam nadzieję, że ktoś rzuci we mnie jakąś (choćby ogólnikową) odpowiedzią... 1) Jeszcze przed +/- tygodniem można było na głównych parach wykreślić linię trendu - od jakiegoś czasu rynek dostał kota i robi początkującym traderom (do których się zaliczam) przykre niespodzianki, skacząc tu i tam. Czy to ma jakąś nazwę, czy mam szukać w słowniku pod shitstorm? ;) 2) Kiedy się to paskudne coś skończy? Wybaczcie ignorantowi ignoranckie pytania, alem wielce ciekaw. Pozdrawiam! - tadeusz
 10. Prawdopodobnie brakuje paru windowsowych bibliotek dll. Linux, ani Mac OS ich nie mają. Tu masz link: http://hotfile.com/dl/76854171/8ebf5a6/ ... i.zip.html Zzipowałem je. Rozpakuj i zgraj do katalogu: C:\Windows\System32 Hope it works... Pozdrawiam!
 11. Miałem trailing stopa - chyba ok 60. Właśnie ze stopem mam problem - nie wiem, jak go ustawiać
 12. Dzięki! Z eur/gbp wystopowało mnie zowu - 9 pips na plus. Poczekam do sensowniejszej korekty. Z eur/usd też wykopał mnie stop - 13 pips na plus - odczekałem do porannego odbicia od lini trendu i znowu długa (1,4061)...
×
×
 • Create New...