Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Frey

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Frey

 • Rank
  Newbie
 1. FED też będzie podnosił stopy procentowe w nie dalekiej przyszłości.
 2. Ok dziękuje za wyjaśnienie. Choć jeśli chodzi o coś takiego jak cena "nierynkowa" to dla mnie jest to nie ostre, czy jeśli cena różni się więcej niż 15% od ceny obecnej to jest już nie rynkowa. Ale raczej ja nie będę miał z tym problemów. Co do manipulacji, to rzeczy tak oddziaływać na rynek to trzeba mieć jakieś środki poważne, więc to raczej szaremu śmiertelnikowi nie grozi.
 3. Witam, chciałbym się spytać czy są jakieś strategie lub nawet same zlecenia, które są zabronione przez prawo lub przez jakiś brokerów? osobiście nic mi nie przychodzi do głowy, ale Wy macie zapewne większe doświadczenie. więc może znacie coś takiego. Mam nadzieję, że rozumiecie co mam na myśli.
 4. Ciężko się nie zgodzić z tym co napisaliście. Brak wiedzy nie usprawiedliwia podejmowanie głupich decyzji. AM urządza jakieś szkolenia wstępne zatem chyba z nich skorzystam. Dzięki za rady na pewno się przydadzą.
 5. kiecu123, dzięki za odpowiedź. Sądzę, ze na start AM będzie w sam raz, przy koncie micro nie ma wymaganego dużego depozytu, a zawiera wszystkie walory które mnie interesują. Oczywiście jak ktoś jeszcze poleci jakiś platformy to się nie obrażę :)
 6. Chciałbym odświeżyć stary temat, ale sądzę, że nie ma sensu zakładać nowego. Jestem początkujący i poszukuje platform do tradingu. Chciałbym o poleceniu kilku, aby mógł na własnej skórze przetestować. Jednocześnie chciałbym sprawdzać tylko platformy przez kogoś polecone. Czego ja bym oczekiwał od platformy. Przede wszystkim niskich prowizji ;) A tak poza tym: To dość niskiego wkładu początkowego (max do 1000zł). Handlu na Forexie, akcje (CFD), surowce (tylko ropa, złoto, srebro) Czy jest szansa znaleźć cokolwiek przyzwoitego z tak niewielkim depozytem początkowym?
×
×
 • Create New...