Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Felicja

Members
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Felicja

 • Rank
  Newbie
 1. Przykładem duzych zysków mogą być inwestycje w wino. W 2010 roku wskaźnik warszawskiej giełdy papierów wartościowych WIG20 wzrósł o 15 proc. W tym czasie indeks londyńskiej giełdy wina Liv-ex Fine Wine 100 zyskał 40 proc, a wybrane wina przyniosły jeszcze wyższe zyski. Na przykład Carruades de Lafite 2008 w rok zdrożało o ok. 280 procent, a Duhart Millon zyskało na wartości 160 procent. Widać więc, że zamiana bankowej lokaty na inwestycję w wino, może przynieść wymierne efekty.
 2. Przy ocenianiu platformy ZuluTrade problemem jest konieczność rozróżniania różnic między samą platformą, brokerami a dostawcami sygnałów. Należy pamiętać że ZuluTrade jest platformą która łączy użytkowników (klientów), dostawców sygnałów (inwestorów) i brokerów. Większość opinii zarówno pozytywnych jak i negatywnych odnosi się do samych dostawców sygnału co nie do końca jest poprawne. Na platformie Zulutrade dostawcą sygnałów może zostać każdy (obecnie jest ich ponad 16 tysięcy ) i to do użytkowników należy odpowiedni ich dobór.
 3. Moim zdaniem warto otworzyć taki biznes tylko trzeba mieć do tego smykałkę. Zauważcie ,że picie wina staje się nie tylko stylem życia ale wpisuje się też w nasza kulturę. Podobno wina z nowego świata są warte zachodu.
 4. Wydaje mi się, że nie powinno to mieć większego wpływu ma sytuację na giełdzie. Ale poczekamy zobaczymy;-)
×
×
 • Create New...