Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

FXSupra

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About FXSupra

 • Rank
  Newbie
 1. Jeszcze krótkie wyjaśnienie związane z tematem postu. Brokerzy z egzekucją rynkową agregują ceny bid/ask z platform międzybankowych albo od innych pośredników dostarczając je w czasie rzeczywistym z niską tolerancją błędów. Pośrednicy tworzą tzw. Huby. Brokerzy z DD tylko imitują ceny rynkowe, zachowując możliwość wprowadzenia własnej wyceny. Co więcej Broker MM może ograniczyć dostepność cen.
 2. Masz kilka wariantów: Alternatywa 1: Zamawiasz własny serwer i łączysz go przez Xconnect z serwerem dostawcy płynności (LP's) Jeżeli zamierzasz udostępnić platformę klientom i wybierzesz MT4 to dodatkowo będzie Ci potrzebne oprogramowanie routujące zlecenia (popularnie mostek sieciowy). Koszt obsługi takiego mosta rozpoczyna się od dwóch tysięcy dolarów. Co jasne Twój serwer będzie znajdował się w DATA center, aby skrócić czas dostępu. Konfiguracja "data feed" i kalibracja instrumentów to koszt 3 tyś USD. Jeżeli zdecydujesz się na ten wariant, to musisz się liczyć z wydatkiem 110.000 USD. Dlatego, że licencja MT4 to wydatek 80.000 2. Zamawiasz usługę WL lub subWL Pośrednik udostępnia Ci miejsce na serwerze. Jak powyżej potrzebujesz mostka i pomocy technicznej. Taką usługę pośrednicy wyceniają na 2-3 tyś. USD - opłata pobiera w skali miesiąca. Licencja WL - Metaquotes w tej chwili kosztuje 5.5 USD. Użytkownicy WL w ramach umowy wnoszą miesięczną opłatę 750 USD za utrzymanie instrumentów. Koszty konfiguracji, kalibracji platformy, ustawień administracyjnych nie powinny przekroczyć 3 tyś. USD Mam nadzieję, że udało mi się wyjaśnić zagadnienie.
 3. Można dodać, że pomimo występowania opcji binarnych w obrocie to wciąż nie są kwalifikowane jako instrument finansowy. Bodajże, jedynie Cypr wprowadził jasne przepisy regulujące obrót opcjami binarnymi. Sposób rozliczania opcji, pozwala ukrywać rzeczywiste koszty transakcyjne. Metody i sposób rozliczania pośredników powinien zniechęcić do inwestycji. Pośrednicy otrzymują cześć zysku wygenerowanego na podstawie strat Klientów.
×
×
 • Create New...