Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

movinghead

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About movinghead

 • Rank
  Newbie
 1. Poziomy fibo działają nawet podczas ważnych danych makro, widocznie nie potrafisz ich używać. Poza tym fibo nie mają działać dokładnie tylko w przybliżeniu tak samo jak opory i wsparcia są strefami a nie dokładnym poziomem co do cyfry. A co powiesz o strefach czasowych fibo ? też nie działają ? Ogólnie powiem że różnego rodzaju wskaźniki techniczne działają.. jedne gorzej drugie lepiej no ale kwestia tego czy wiemy jak ich używać i do czego służą, zresztą widziałem już wiele wpisów z których wywnioskowałem jakoby każdemu się wydawało że wskaźnik to kula którą jak się potrząśnie to pokazuje KUPUJ/SPRZEDAJ/ZAMYKAJ haha nie tędy droga, każdy jeden wskaźnik ma funkcję pomocnika a nie jasnowidza.
 2. Trzeba też mieć pojęcie do czego wskaźniki służą, wszyscy popularyzują teraz PRICE ACTION które jest podstawą rozumienia rynku od setki lat, wskaźnik jak sama nazwa wskazuje jest wskaźnikiem, wskazuje położenie mniej więcej , pokazuje gdzie się znajdujesz ale nie jest magiczną kulą która przepowiada przyszłość ;) na wielu forach widziałem jak negowano wskaźniki, i uwierz mi większość tych osób nie miało pojęcia czemu one służą, a oscylator jest najprostszym pomocnikiem jeżeli się wie jak się nim posługiwać i jak na niego patrzeć.
 3. Najpierw zajmujesz pozycję a potem analizujesz ? Myśl nad tym co robisz w przeciwnym razie częściej będziesz oglądał takie obsuwy kasy i ruchy w inną stronę niż zakładasz, ale rozumiem że strach zażegnany... w tej chwili te akcje są po 46,06 USD. Jeśli zająłeś shorta to zająłeś pozycję przeciwnie do trendu.
×
×
 • Create New...