Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

korek

Members
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About korek

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy Femet: https://femet.com.pl/ Firma ma duże doświadczenie w spawaniu oraz w obróbce metali. Podczas całego procesu łaczą CNC i spawanie stali nierdzewnej i spawanie precyzyjne Duże doświadczenie sprawia, ze firma jest w stanie podjąć się nawet większych zleceń. .
 2. korek

  Ekspres oraz kawa

  Witam, Posiadam philips late go 5400 od dwóch lat i jakos nigdy kawa mi w pełni nie pasowała. Dodam, że u mamy i brata jest taki sam model i tam kawa zawsze o wiele lepsza wychodzi , i ma ktoś jakieś sprawdzone ustawienia młynka ? Jaka kawa najlepsza ? Do tej pory zamawiałem jedynie marketowe kawy ale teraz mam ochote na coś lepszego i zastanawiam się nad kupieniem kawy tutaj: https://studiokawy.pl/ Możę ktoś kupował w tym sklepie kawę? I woda jakaś kupna czy kranówka ?
 3. Czy ktoś z Was zdecydował się na zapisanie dziecka do liceum anglojęzycznego? Pytam się bo zastanawiam się nad zapisaniem syna do takiej placówki. Może dodam, ze chodzi tutaj o Thames British School w Warszawie. Zajęcia prowadzone są w języku angielskim - do szkoły uczęszcza również wielu obcokrajowców tak więc będą się na miejscu porozumiewać po angielsku również i po samych zajęciach. Syn dobrze umie mówić po angielsku, aczkolwiek nie jest to angielski perfekcyjny. https://thamesbritishschool.pl/pl/ Może ktoś miał do czynienia z tą placówką>
 4. Zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy Nurek Service: https://nurekservice.pl/ Firma od wielu lat wykonuje skomplikowane prace podwodne takie jak: budowa i naprawa nabrzeży montaż odbojnic i polerów inspekcje nabrzeży oraz infrastruktury portowej wiercenie oraz iniekcje prace spawalnicze i monterskie pomiary batymetryczne głębokości dna pomiary sonarowe: badanie czystości dna pobieranie osadów dna
 5. Promat to firma działająca od niemalże 60 lat w branży budowlanej. Jest to producent znakomitych materiałów budowlanych zapewniających ochronę przeciwpożarową. Stosowanie kompleksowych rozwiązań marki Promat jest gwarancją wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Firma ta tworzy zaawansowane i nowoczesne elementy systemów ochrony przeciwpożarowej oraz izolacji wysokotemperaturowych. Promat od zawsze stawiał na doskonałość techniczną, dzięki czemu szybko się rozwijał i obecnie jest światowym liderem w zakresie biernej ochrony przeciwpożarowej. https://www.promat.com/pl-pl/industry/technologie/ Na stronie jest więcej na temat wykorzystywanych przez nich technologii.
 6. Kilka pomysłów na ciekawe gadżety reklamowe dla klientów firmy: Power banki: W dzisiejszym świecie smartfonów i innych urządzeń elektronicznych, power banki są bardzo przydatne. Gadżety tego rodzaju z logo firmy będą cenione przez uczestników targów. Torby ekologiczne: Torby z materiału ekologicznego z nadrukiem mogą być nie tylko praktyczne, ale także świadczące o zaangażowaniu firmy w ochronę środowiska. Breloczki: Breloczki z logo firmy są niewielkimi i tanimi gadżetami, które można łatwo rozdać na stoisku targowym. Gadżety technologiczne: Oprócz power banków, można także rozważyć gadżety technologiczne, takie jak słuchawki, głośniki Bluetooth lub pendrive'y. Gadżety związane z branżą: Jeśli Twoja firma działa w określonej branży, warto rozważyć gadżety z nią związane. Na przykład, firmy z branży sportowej mogą rozdawać ręczniki sportowe z logo, a firmy z branży gastronomicznej mogą oferować gadżety kuchenne. Breloczki do kluczy: Breloczki z logo firmy są popularnym i praktycznym gadżetem, który często jest używany przez odbiorców. Breloczki z odblaskami: Jeśli chcesz zadbać o bezpieczeństwo potencjalnych klientów, rozważ rozdawanie breloczków z odblaskami. To nie tylko gadżet, ale także środek zapewniający widoczność po zmroku. Ciekawą opcją będzie na pewno odzież reklamowa https://ultrareklam.pl/czapki-jesienno-zimowe-ze-wzorem-haftem W celu zakupu tego typu ubrań, polecam kontakt z nimi. Powinni dobrać ciekawe logowane modele ubrań reklamowych.
×
×
 • Create New...