Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

korek

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About korek

 • Rank
  Newbie
 1. Jest to na pewno coraz bardziej popularna forma prowadzenia dzialalnośći. W czasach covida na pewno jedna z wygodniejszych. Ograniczamy tutaj koszty prowadzenia firmy z uwagi na brak konieczności wynajecia miejsca do pracy dla siebie i dla pracowników. Wygodną opcja jest również oddanie w ramach outsourcingu pracy księgowych oraz kadr: https://biznews.com.pl/biznes/21877-outsourcing-czynnosci-kadrowo-placowych-czy-warto-z-niego-skorzystac Na stronie opisane są zalety tego rozwiązania.
 2. Niekoniecznie. Czasami strata jest tak niewielka,ze praktycznie nie robi nam różnicy. Polecam jedynie korzystnie z kantorów interneetowych z racji tego,że maja o wiele lepsze warunki niż stacjonarne. Czasami warto jest zastanowić się nad ząłożeniem konta walutowego: https://www.tanie-konto.pl/ranking-kont-osobistych/ Konta takie można porównać sobie tutaj
 3. WItam. W mieście mieszkam od niedawna. Obecnie pracuję przez internet, niemniej szukam stałej posady. Przeglądam oferty pracy w Wawie przez internet: http://www.gowork.pl/praca/warszawa;l Jest ich aktualnie dość sporo, niemniej zastanawia mnie czy lepiej jest chodzić po danych miejscach i roznosić osobiście cv czy może lepiej wysłać mailem (wtedy też istnieje ryzyko, że takowy zostanie potraktowany jako spam...). Jakie jest Wasze zdanie?
 4. Jakiś czas temu wpadło mi w ręce fajne narzędzie do porównywania kredytów mieszkaniowych i domowych. Jeżeli do tej pory mieliście z tym problem, to odsyłam do tego linka: http://www.ehipoteka.com.pl/kredyty-na-dom. Tam znajdziecie wszystko co istotne.
 5. Na tej stronie: http://www.comperia.pl/ znajdziesz dobre porównanie kredytów dla działalności. Dzięki niemu będziesz mógł się zdecydować na ten najlepszy dla siebie. Jest to dość poważne zobowiazanie i będziesz musiał taki kredyt spłacać przez długi okres tak więc warto jest postarać się znaleźć ten z najmniejszym oprocentowaniem. Pozdrawiam.
 6. Myślę, że wybór odpowiedniego ofe to poważna decyzja, nad którą należy się poważnie zastanowić. Od tego co wybierzemy w dużej mierze będzie zależała nasza przyszłość. To jest ciekawe miejsce - znajduje się tam wartościowy artykuł właśnie na temat tego czym się kierować przy wyborze odpowiedniego funduszu emerytalnego.
×
×
 • Create New...