Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

redbek

Members
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by redbek

  1. Trochę więcej odnośnie szkolenia można dowiedzieć się czytając komentarze np: 1. 2. 3. 4. To najciekawsze i z największa liczba konkretów jakie znalazłem, jak wcześniej wspomniałeś wszystko opiera się na PAMMie. Najbardziej martwi mnie otoczka jaka jest zrobiona w okół tego szkolenia. Dużo tajemnic i nie dopowiedzeń, a jak chcesz się czegoś konkretnego dowiedzieć to tylko na szkoleniu. Z jednej strony myślę, że albo bardzo chcą coś ukryć żeby nikt ich nie zdemaskował, z drugiej strony myślę, że może mają jakieś informacje których nie chcieli by ujawniać wszystkim zainteresowanym. Nawet gdybym zdecydował się na to szkolenie i ładnie wszystko by tam wyjaśnili to chyba nawet rzeczy o których będzie mowa dużo mi nie powiedzą..
  2. Własnie Piotra materiały posiadam i oceniam je pozytywnie. Jednak na tym co teraz promuje nie znam się w ogóle. Ale propozycja wydaje się być interesująca. Tylko pytaniem jest czy to wszystko co przekazują jest realne i możliwe do osiągnięcia? Nie ma wzmianki jakie są koszty prowadzenia takiego konta, opłaty, podatki i nie wiem co jeszcze może być podlegać opłacie. Rafale jako profesjonalista mógłbyś powiedzieć czy jest warto w ogóle w takie coś wchodzić? Czy jednak sobie to darować?
  3. Witam, mógłby mi ktoś wystawić opinie na temat tego szkolenia i tego co tam oferują: http://przebudzenie.org/ szczegóły inwestycji na: http://ententa.pl/przebudzenie/szczegoly-inwestycji/ Jestem początkujący w temacie i chciałbym się dowiedzieć czy to po prostu nie oszustwo, ponieważ to co przedstawiają wydaje się być ciekawe. Ale z drugiej strony mocno nie realne zyski, nie pokazują jakie są opłaty, podatki, koszty za zarządzenie itp. Mógłby się jakaś doświadczona osoba wypowiedzieć?
×
×
  • Create New...