Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Zonk

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Zonk

 • Rank
  Newbie
 1. Ja bym uruchomił dobrze prosperujący biznes, może własną winnicę. Świata bym nie objechał, wybrałbym się jedynie w parę miejsc. W Polsce swobodniej mi się wypoczywa, na myśli mam raczej wyjazdy biznesowe, związane z branżą winiarską. Kupiłbym oczywiście nowy dom, lepsze auto, spłacił kredyty i bankowi 2 zł na waciki dorzucił tak właśnie tytułując przelew.
 2. Nie ma pojęcia co do skuteczności działania zielonej kawy. Nie wiem też jak smakuje,bo nigdy nie próbowałem. Jestem jednak pewien, że bez odpowiedniej diety i aktywności schudnąć się ot tak nie da.
 3. Opłacalne jest i przy mniejszych i przy większych. To proste- kurs lepszy niż w stacjonarnym, a więc bez względu na to czy masz 200 zł do przewalutowania czy 20000 zł wyjdzie Ci taniej. Ja korzystałem z kilku kantorów internetowych, z tych może nieco mniej znanych mogę pluskantor.pl polecić. Ze względu na szybkość (przewalutowanie od ręki) , brak prowizji oraz możliwość uregulowania zapłaty za transakcję po jej dokonaniu. Niemniej jednak nie zawiodłem się też na pozostałych e-kantorach. W ten sposób wymienia się też walutę dużo wygodniej.
 4. Podobnie jak wyżej:) Z w/w zdecydowanie nr.1.
 5. Zonk

  Szlachetna siódemka

  Próbował ktoś z Was vinho verde- czyli tzw. zielonego wina? Jest to trunek raczej dla koneserów, ponieważ bardzo mocno i specyficznie wytrawny. W każdym bądź razie ja byłem pod wrażeniem.
×
×
 • Create New...