Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

krzychoster

Members
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About krzychoster

 • Rank
  Member

Converted

 • LOCATION
  Array
 1. Też jakiś czas temu grałem poprzez BOM. Nie powiem, na początku ładnie zarabiałem, robiłem np. w ciągu kilku dni kilkaset procent, później jakoś traciłem, bo kurs zamykał się równo na cenie otwarcia ( w FxPro zamykał się wyżej/niżej ). A ostatnio jak chciałem wrócić, zarobić trochę, to nie mogłem wypłacić pieniędzy, bo moje konto jest niezweryfikowane i muszę wysłać skan dowodu i coś tam jeszcze na Maltę... Sęk w tym, że w BOM jest limit wypłat bez weryfikacji ustawiony gdzieś koło 2 000 euro, a jeśli chcesz więcej wypłacić, to musisz wysłać skany na Maltę. A ja wypłaciłem stamtąd kilka euro, to nie wiem dlaczego chcieli zweryfikować mnie. Przy okazji moje konto na moneybookers, też wymaga weryfikacji ( wcześniej weryfikowałem już kartę debetową i konto ). :|
 2. Ja tam nie narzekam na FxPro, wypłaty w kilka dni dochodzą, dzisiaj np. grałem 90 lotami i nie miałem jakoś problemu, w kilkanaście sekund weszło zlecenie, więc polecam tego brokera. Jeszcze mi nie robili żadnych problemów z transakcjami, wypłatami itp. więc nie wiem dlaczego innych mieli okradać.
 3. Tak patrzę na ten wykres D1 i chyba będzie leciał w górę. :) Może wreszcie dolar stanieje :D
 4. Najpierw trzeba poszukać jakiegoś VPSa. Na forum nawigatora jest temat w Forex - dyskusje ogólne temat VPSy, poczytaj tam o nich i wybierz jakiś. Ja polecam http://3dgwebhosting.com/, ale ostatnio podwyższyli ceny do 25$ za najtańszy pakiet ( wystarczy do MetaTradera ). Na tym VPSie musi być Windows. Po zakupieniu VPSa, uruchamiasz na nim MT4, czy jakąś inną platformę. Teraz wystarczy połączyć się z telefonu do tego VPSa. Na telefonie z Windows Mobile jest chyba zainstalowany program do Pulpitu zdalnego. A na telefon z Androidem trzeba ściągnąć z neta. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość przybliżenia sobie wykresów ile się chce, stosowania jakichś wskaźników, itp.
 5. A nie lepiej wykupić VPSa, włączyć na nim metatradera i łączyć się z telefonu przez pulpit zdalny?
 6. To jest robot FiXatora. On sam twierdził, że on nie zarabia na FX z handlu walutami, tylko z handlu tym robotem.
 7. Zależy jaki się ma współczynnik pozycji stratnych do zyskownych.
 8. Ale to jeszcze przecież chodzi o procent składany. Nawet bez obliczania procentu składanego byłoby ( zakładając, że R:R=1:1 ) to na D1 max 2%*30=60%, a na M15, 2%*300=600%.
 9. Tak... Czekać kilka dni/tygodni żeby zawrzeć jedną transakcję, których ktoś inny zawarł, by ich jednego dnia kilka. Wybrałem interwał M15 i jakoś nie muszę czekać całego dnia na transakcję. Wystarczy raz na jakiś czas zobaczyć wykres. Jeżeli ktoś lubi patrzeć na setki pipsów, których wartość równa jest moich kilkunastu, to jego sprawa. Co z tego, że są rzadsze koszty? Przecież zawsze płaci się tyle samo za tę samą kwotę. Tylko, że dla 100p jest równe 1%, a dla innych 15p jest równe 5%. Kto na tym lepiej wychodzi?
 10. USD/CHF wybiło się z kanału spadkowego. Teraz jest w kanale wzrostowym. Jeżeli dojdzie do dolnej linii kanału opłaca się wziąć pozycję BUY z małym stopem.
 11. Witam, GBP/USD jest aktualnie w kanale spadkowym. Według mnie powinien pójść w dół.
 12. Witam, Na razie nie mam zbyt wiele czasu na pisanie na forum. Od następnego tygodnia postaram się więcej pisać. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...