Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Youri

Regulamin

Recommended Posts

1. Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj innych użytkowników.

2. Nie używaj wulgaryzmów.

3. Staraj się formułować myśli zwięźle i przejrzyście oraz unikaj błędów ortograficznych. Używaj skrótów i alternatywnych form słów tylko wtedy, gdy są pospolite.

4. Forum to nie śmietnik – jeśli Twój post niczego nowego nie wniesie do dyskusji i piszesz jedynie np. ”No właśnie!”, „Zgadzam się z powyższym”, nie zamieszczaj go. Uzasadnij swoje zdanie.

5. Forum służy do wymiany wiedzy pomiędzy użytkownikami i liczymy iż każdy z użytkowników będzie chciał wnieść coś od siebie.

6. Pisz na temat danego forum, unikaj WIELKICH LITER w tytułach i treści, nadaj Twojej wypowiedzi adekwatny tytuł (w przypadku tłumaczeń podawaj wyłącznie wyrażenie do przetłumaczenia), cytuj z umiarem.

7. Forum nie jest miejscem na reklamę innych serwisów, chyba że dopuszcza to komentarz danego działu. Wszelkie treści o charakterze spamu są zabronione i będą natychmiast usuwane, a ich użytkownik może otrzymać bana.

8. Wklejenie tekstu nie Twojego autorstwa spoza forum (cytowanie) może nastąpić wyłącznie z podaniem autora, wyłącznie za jego zgodą oraz bez ingerencji w treść.

9. Moderatorzy forum mają prawo do korekty, zmian lub usunięcia z forum dowolnego postu bez podania uzasadnienia.

10. Użytkownicy forum, którzy w procesie rejestracji podali nieprawdziwe dane, bądź dane te są nieaktualne (np. nieaktywny adres e-mail) oraz użytkownicy nie posiadający na koncie żadnego postu, mogą zostać zablokowani lub usunięci z forum bez ostrzeżenia.

11. Administracja forum nie ma obowiązku kasowania postów opublikowanych na forum, nawet jeżeli ich autor wyrazi takie życzenie.

12. Każdy użytkownik, który zarejestruje się na forum, wyraża zgodę na otrzymywanie pod podanym adresem e-mail poczty elektronicznej związanych z normalnym funkcjonowaniem systemu forum.

12a. emaile użytkowników nie będą wykorzystywane do celów marketingowych. 

13. Posty traktujące o sprawach nie dotyczących ogółu należy kierować na konta prywatne.

14. Przypadki łamania prawa będą zgłaszane właściwym służbom. Użytkownicy ponoszący odpowiedzialność będą łącznie z ich postami usuwani z forum.

15. Teksty publikowane na forum zaczerpnięte z konkretnego źródła (np. innej www bądź książki) powinny zawierać jednoznaczne określenie tego źródła. Kopiowanie całych zbiorów z obcych źródeł stanowi naruszenie praw autorskich ich właścicieli, jest niedozwolone i będzie ścigane.

16. Za podjęte działania inwestycyjne oparte na analizach znajdujących się na forum TraderTeam.PL nie ponosi żadnej odpowiedzialności a stanowią one jedynie informację o ewentualnych możliwościach ruchów na danych parach walutowych, surowcach i metalach.

17. Pamiętaj, że administratorzy i moderatorzy to nie wrogowie i są tu po to by służyć Ci pomocą.

18. Autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej (forum). Żadna z zamieszczonych informacji nie może być traktowana jako rekomendacja.

Życzymy udanego korzystania z forum

[shadow=red][glow=black]TraderTeam.PL[/glow][/shadow]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...